Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone7 vagy várjak?

Iphone7 vagy várjak?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes lecserélnem egy Galaxy S7-et Iphone 7-re? Nincs semmi bajom az S7-el csak egyszerűen már unom az androidot és ki próbálnék mást is, nézegettem videókat az iOS-ről és megtetszett nagyon, arra gondoltam hogy eladom az s7-et 90-95 ezer körül hozzá csapok lóvét és meg is van.

2017. jún. 14. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jön a 8, 10 éves iPhone évforduló, en megvarnam...
2017. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jobb,ha vársz,mert az iPhone 8 eléggé jó lesz és rengeteg új dolog lesz benne
2017. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

2#

Az ára is elég jó lesz, azon már 4 ütemű robogót veszek...

2017. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azzal nem szoktam foglalkozni hogy egy telefon majdnem annyiba kerül mint egy autó, vagy pl. egy számítógép drágább mint egy autó, mindenki azt vesz amire szüksége van, aki autót akar venni vagy motort az azt vesz :_)
2017. jún. 14. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Csak annyi a különbség hogy egy telefon elavul pár éven belül és szépen leesik a közép vagy alsó-kategóriába míg egy autó nem igen avul el, PC esetén is mindig lehet valamit javítani a helyzeten.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy mindenki vegyen 3310-t hanem hogy a gyártók is már meghúzhatnának egy határt mert ha így haladunk egy csúcstelefont Vertu árán kapunk lassan.

2017. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem egy telefongyártó mindig olyan áron adja el a telefont amiért még meg fogják venni, ha árulják 300 ezerért és a kutya nem veszi meg akkor nyilván olcsóbban fogják adni, de mivel mindenki megveszi igy szarnak rá, had vigyék sajnos..
2017. jún. 14. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

#6

De sok más alternatíva van, nem előírás az Iphone, egy nyugatinak van tengerentúlinak annyi az a pénz mint neked itthon 120 egy telefonért, és akkor sem 300.

2017. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
várd meg a 8-ast szerintem. Az S7 az árának nagy részét már elvesztette... sokat nem buksz, ha pár hónappal később adod el.
2017. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!