Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Iphone7,...

Melyiket vegyem? Iphone7, Samsung s8, Huaweii p10

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok dönteni.

1 a lényeg, hogy szép fotókat készítsen.

Köszönöm a segítséget.



2017. ápr. 21. 09:37
 1/8 Wadmalac ***** válasza:

"1 a lényeg, hogy szép fotókat készítsen."

Na akkor ne költs egy vagyont az almásra meg a Samsungra sem, ugyan azok is remek fotókat csinálnak, de nem ez a fő oka a Huawei-hez képesti másfélszeres árnak.

A P10 Leica optikás dupla kamerája verhetetlenül jó.

Az S8-nál ehhez még pluszban kapod a szinte asztali PC funciókat, az Iphone-nál meg az almások által elvárt extra minőségi kinézetet és a márkajelnek számító prémium árazást.

Amúgy én inkább a P10+-t javasolnám, ha neked az S8 nem túl nagy, inkább a Huawei-ből is a nagyobban válaszd.

2017. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:

Ja, hoppá, nézd csak meg a Moto Z + Hasselblad kamera hátlap mod kombót!

A teló plusz a kamerás hátlap együtt kerül kb. annyiba, mint egy S8, és az egy komplett, optikai zoomos fél-pro kamerát kapsz, a telók beépített kamerái meg sem tudják közelíteni.

2017. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Na jó nem csak a fotó a lényeg, de fő szempont.

Ezenkívül telefonálok és netezek a telefonon. Semmi extra funkció nem kell:)

Nem játszok rajta, meg ilyenek.

2017. ápr. 21. 10:17
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Na ahhoz aztán végképp értelmetlen kiadni a vagyont S8-ért vagy i7-ért.
2017. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezek közül Iphone 7-est venném.
2017. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
iPhone-t nem ajánlom a túlzottan zárt rendszer és a megszokottan drága ár-érték arány miatt. A Huawei-k jók szoktak lenni kamerában, de a P10 most nem durrantott nagyot, legalábbis márkán belül sokkal jobb tesztfotókat is láttam már, amúgy minden másban jó, ár-érték arányban is nagyon rendben van. A 3 közül egyértelműen az S8 a legjobb, a csúcs, de a kamerája nem tudom milyen, és ár-érték is erősen kérdéses, megéri-e 250 ezer körül. :/
2017. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2017. ápr. 21. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is az iPhone 7-re tenném le a voksom:)
2017. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!