Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb vennem? Egy csúcskategóriás telefont vagy egy gamer pct? Tudom, hogy két külömböző dolog. Érveket is pls.

Figyelt kérdés
Pc, gamer, ips, android, winodws, iphone, samsung, telefon,

2017. jún. 14. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ezekre a kérdések szinte lehetetlen érdemben válaszolni, mivel nem látunk a fejedbe.

Írd le, hogy pontosan mit vársz el az eszköztől, mire használnád, milyen céllal vásárolnál...stb.

Ha most leírom neked, hogy én mit vennék, attól neked nem lesz jobb.

2017. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon összetett dolog.

Csúcstelefon például a Xiaomi Mi6 és az iPhone 7 Plus, mégis teljesen más árkategória a 2.

Gamer PC pedig még nehezebb választás, fölig hogy mindenkinek más a Gamer PC fogalma.

Valakinek megteszi egy G4560+1050Ti páros, más meg 7700K+1070 SLI alá nem adja...

Illetve mind 2 más célt szolgál.

De a Gamer PC mindenképpen időtállóbb lesz, szóval szerintem azt vedd de nem tudod majd magaddal cipelni.

2017. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Iphone 7 esem van most, s8 as samsungra gondoltam, annak tetszik ez az uj designja.

Igazabol nemtudom melyiket tudnam jobban kihasznalni. A samsung rendszerevel tobbet lehet csinalni mint az iohoneval, de igazabol eddig is elvoltam az iphonennal, ha tenleg az mar egy szamitogep lenne, marmikt az s8 akkor nem is gondolkoznek.

2017. jún. 14. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

No comment. Nem irigylem én a pénzed, de neked aztán vannak gondjaid.

Továbbá a kérdésed egyáltalán nem egyértelmű, inkább olyan szaga van, hogy "jaj de nehéz az életem, nem is tudom, mire költhetném a pénzem...".


Az igényeidet bem osztottad meg velünk.


Továbbá hol itt az ész? Ha van egy csúcstelefonod, akkor minek mégegy? Nagyon nem értelek.


Amúgy szerinted mit vegyek? Land Rover Defendeet, vagy 4-es BMW-t? -_-


Hasonló áron vannak. Mindkettő jó. De két külön világ. Ha nem írom le, hogy vadász vagyok vagy politikus, akkor igencsak nehezen tudnál választ adni a kérdésemre. De minek is írom ezt le neked... kár a szóért.

2017. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Van egy csúcs kategóriás mobilod akkor mi a f..szom a kérdés? :D
2017. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezem hogy egy iPhone 7 mire nem elég?

Unatkozol amúgy?

2017. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb játékokkal akarsz játszani, akkor PC-t vegyél.
2017. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mire akarod használni. Ha kevés időd van gép előtt ülni, sokat mész ide-oda, akkor telefon jobban megéri. Ha viszont van időd gépezni és szeretnél az új játékokkal játszani, akkor értelemszerűen gép. Ár/érték arányban is sokkal kifizetődőbb egy PC.
2017. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!