Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fülhallgatót érdemes...

Milyen fülhallgatót érdemes leginkább venni? Sok dolog még lent.

Figyelt kérdés
Nos,nemrég mentszet egy Lenovo fulhallgatom és venni szeretnék újat,csak nem tudom milyet érdemes venni,úgy értem hogy ami tisztán szól,aminek jó a hangzása,illetve ami jó hangos:) nemrég is néztem magamnak egy fulhallgtot (Maxel EBC-2 earbud combo pack) ez pl mennyire jó? A boltban 1300ft és hogy illik-e telefonba a dugó:) es a baloldali eszköz mit képvisel benne egyébként? Nemtudom ki ismeri ezt a fulhallgatot de van benne a csomagolasaban egy eszköz amit nem nagyon ismerek igazából:/ ha kell küldök Googlerol róla képet,de egyébként megtalálható Googlen,van benne 2 fülhallgató és egy számomra ismeretlen eszköz:/ ha lehet normális válaszok kérlek:)
2017. febr. 26. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
elosztó, arra való, hogy egy eszközön egyszerre 2 fülhallgatóval halgathass zenét. egyébként már az ár alapjá is látni, hogy eg a fülhallgató nem jó minősgű
2017. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

Ha olcsó áron akarsz jó minőségű fülest, akkor telefonhoz ajánlom a Philips SHE 3595-öt.

Megfelelő fórumokon utánanézhetsz, miért.

3000 forint körüli áron megkapod és a hangja egy magasabb kategóriás fülhallgatóéval vetekszik.

Az én ízlésemnek kissé túl sok a basszusa, de ez egy konvolverrel orvosolható (a Google Playról letölthető Philips Headset app egy kiváló eszköz a gyártótól).

2017. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!