Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jön elvileg sikeres...

Miért jön elvileg sikeres adategyeztetés után is figyelmeztető sms?

Figyelt kérdés
Ma megcsináltam az adategyeztetést postán, jött is értesítés smsben, h sikeres volt, viszont most megint figyelmeztettek smsben, h már csak 30ig lehet elvégezni.

2017. jún. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is jött, néztem is egy nagyot a múlthéten xD

Arról viszont nem értesítenek, hogy az ingyen hétvégi lebeszélhetőség mikortól érvényes, ha egyáltalán adják.

2017. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked is így volt?:) Megcsináltad, és utána még mindig figyelmeztettek, h csináld meg? hát érdekes..gondolom, nem foglalkoztál vele.
2017. jún. 15. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoztam vele persze hogy nem, mivel ezt megelőzően visszajeleztek, hogy sikeres volt az egyeztetés köszönik az együttműködést.

Most viszont pipa vagyok, mivel megcsináltam az anyámnak is, türelmet kértek és ma jött egy sms, egy új kóddal amit adategyeztetéshez küldtek xD

2017. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Mert az egy automatikus üzenet, amit a rendszer elküld minden feltöltőkártyás előfizetőnek. Az SMS-küldő program nem fogja mindenkitől megkérdezni, hogy elvégezte-e az adategyeztetést, hanem az összes ügyfélnek elküldi -gondolják az user van annyira intelligens, hogy el tudja dönteni, elvégezte-e a procedúrát avagy még nem. És inkább kapja meg a figyelmeztetést feleslegesen, mint hogy ennek elmaradása esetén a lejárt előfizetése miatt perelje a szolgáltatót.
2017. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!