Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Járt valaki közületek úgy,...

Járt valaki közületek úgy, hogy adategyeztetés után a T-com ingyenes hétvégi beszélgetést ígért Telecom mobilra és vezetékesre?

Figyelt kérdés

Behúztak a csőbe? Hiába hívtam 30-as számot és utána két vezetékeset is, lefogyott a pénzem a domino kártyámról. Felhívtam a T-com ügyfélszolgálatát és közölték, hogy a vezetékes telefonszámnak is T-com-osnak kell lennie ahhoz, hogy ingyenes legyen a hívás.

Szerintetek nem kétértelmű / félreérthető a Domino sms-e arról, hogy vezetékest és T-comos számot is ingyen hívhatsz? Érdemes megkeresni vevői megtévesztés gyanújával a fogysztóvédelmet? Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam.



#fogyasztóvédelem #T-Mobile #hívás #T-com #ügyfél #becsapás #megtévesztés #adategyeztetés mobil #fogysztó megtévesztés
2017. jún. 10. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
"Amennyiben az adategyezetést online végzi el, egy hétvégén korlàtlanul telefonàlhat a Telekom mobil és vezetékes belföldi hàlÒzatàn belül."
2017. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Akkor érdekes, ha a hívott vezetékest is a Telekom szolgáltatja.
2017. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudhatom, hogy a vezetékes, amit hívni szeretnék, az T-com-os? Csak azután, hogy felhívom és megkérdezem???
2017. jún. 10. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

"Amennyiben az adategyezetést online végzi el, !!!!!!!EGY!!!!! hétvégén korlàtlanul telefonàlhat a Telekom mobil és vezetékes belföldi hàlózatàn belül."


Nem az adatgyeztetést követő hétvégén, hanem egy hétvégén, amiről majd SMS-ben értesítenek.

2017. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy alapból fizeted, de ha valakinek telekomos, akkor szerendsédre ingyen volt a beszélgetéd
2017. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!