Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek egy...

Milyen telefont vegyek egy régi hagyományos nyomógombos után?

Figyelt kérdés

Eddig egy kis egyszerű Nokia telefonom volt, csak telefonálásra használtam.

Most egy érintőképernyőset szeretnék venni,mert már kezd égő lenni a régi.

Tudnátok ajánlani nekem készüléket 50000 Ft-ig.

Csak telefonálásra illetve fényképezésre és a messenger használatára kellene, illetve alkalmankénti netezésre.

Nézegettem a Samsung Galaxy J3 (2016)-at illetve a Hauwei Y3 Dual Sim-et. Melyik jobb,megbízhatóbb szerintetek? És nem megy tönkre 2 év alatt...

Az 5 megapxeles kamera nagyon rossznak számít?

Inkább fémes vagy műanyag borítás?


Köszönöm előre is.



2017. jún. 16. 17:33
 1/8 anonim válasza:
0%

Szia!Igen,nagyon rossz az 5 megapixel.

Véleményem szerint,Vegyél egy samsung S4,aminek 13 megapixeles a kamerája.

Vagy S5,kicsivel drágább,de 16 megapixeles állítólág.

2017. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Állítólag*
2017. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 5 megapixeles nálam már a rossz kategória, az előző telefonomnak volt ilyen kamerája ami egy Lenovo A536-os készülék volt. De ha neked nem valami nagyon profi kamera kéne akkor megfelelhet. Ez a telefon 50.000Ft alatt van, szerintem ezen is gondolkodhatsz.
2017. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Ne hallgass az egyesre, samsung galaxy s6tól előbbi készüléket ne vegyél, elavultak lesznek.

Huawei p8 lite nyáron még toppos teló volt azt hiszem. Nincs vele tapasztalatom, viszont ha megnézed árukeresőn a véleményeket róla sokat segíthet.

2017. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
2017. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát figyelj, telefonáláshoz, böngészéshez és fotózáshoz (még játékhoz is) nekem rohadtul bevált a NOKIA Lumia 635-ös. 2014-es gyártmány, csak már akkor 80 ezer volt... De nagyon bírja a mai napig az ütéseket-töréseket, jó sokszor leejtettem, bukfencezett is lépcsőn, egyebek. Azok rendesen meg voltak csinálva, nem mint a mostaniak, szét se lehet már szedni!!!
2020. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem jó már a Windows Phone-os mobilok, Android vagy iOS-es mobil közül érdemes választani
2022. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem pl hagyományos mobil van,nem égő 2023ban
2023. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!