Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez az értesítés...

Mit jelent ez az értesítés Androidon?

Figyelt kérdés
Egy gyári visszaállítás után tapasztaltam ezt, mikor az alkalmazásokat telepítettem vissza, hogy az értesítési sávban egy vörös kör alakú ikont láttam, benne egy felkiáltójellel. Illetve fehér színű, de hasonló értesítési ikont is láttam, szintén felkiáltójellel. De mielőtt megnéztem volna mi az, már eltűnt az értesítés. Lehet, hogy valamelyik alkalmazás volt problémás, ami időközben megoldódott?

2017. jún. 18. 08:20
 1/3 anonim válasza:
Az álltalaban térerő hiányt vagy kapcsolat hiányt jelez, azért tünt el, mert gondolom utána ahogy frissült a rendszered egy pillanatig nem, de utána tudott kapcsolódni a rendszerhez.
2017. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A konfigurálás közben mobilneten voltam, és ezután csatlakoztam fel az itthoni Wi-Fi-re, de bejelöltem már a konfigurálás közben, hogy telepítse az appokat, amik ezelőtt fent voltak. Akkor valószínű ez lehetett az átmeneti gubanc?


Egyébként köszönöm a választ.

2017. jún. 18. 09:26
 3/3 anonim válasza:
Igen valószínűleg az lehetett. Nincs mit. :)
2017. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!