Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on lehet beállítani...

Iphone-on lehet beállítani saját üzenet/sms hangot?

Figyelt kérdés

A csengőhangra már rájöttem, hogy hogyan kell általam választott zenét.


Üzenethangnak lehet sajátot beállítani valahogy vagy csak amik rajta vannak gyárilag?



2017. máj. 1. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
lehet
2017. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint csengőhangot. Ha rajta van a telón a szám, beállításoknál, ha kicsit lejjebb görgetsz, ott van a "csengőhangok". Onnan ki tudod választani szöveghangnak is.
2017. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak a csengőhangoknál van ott, az összes többinél nincs. Hiba megyek bele a szöveghangoknál a csengőhangba, ott egyszerűen csak a gyáriakat hozza...
2017. máj. 1. 17:39
 4/8 anonim válasza:
Szöveghangnak a gyári hangokon kívül csak megvásárolt csengőhangot lehet beállítani.
2017. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Érdekes, nekem sikerült letöltöttet!
2017. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem sikerül sehogy sem, mert csak a csengőhangoknál jeleníti meg, sehol máshol.

Viszont vásároltam egy hangot. De nincs sehol. Azt hol találom meg? Szöveghangként/sms hangként be tudtam állítani, mert felajánlotta. De Itunes store-ban nincs a megvásárolt elemeknél. Akkor hol lehet??? :(

2017. máj. 1. 20:12
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés. Nálam úgy van, hogy belépek a hangokba, utána meg a szöveghangokba. De nem legfelül vannak a rátöltött zenék, hanem egy kicsit lefelé kell görgetned. Mert először vannak a jelzőhangok és utána a csengőhangok a listában, és elvileg ott kell megtalálnod a sajátjaidat. Legalábbis nálam így van.
2017. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fischer Tamás válasza:

[link]

Ezzel bármilyen csengőhangot rá tudsz tenni az iphonodra, csak le kell törölni az iTunest a gepedrol mert az vissza szinkronizálhatja!

2017. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!