Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE vagy Huawei p9?

Iphone SE vagy Huawei p9?

Figyelt kérdés

Most nyáron (2017-ben) milyen telefont éri meg megvenni?

Iphone SE az egyik "kiszemeltem" a 32 GB-os a másik a Huawei p9.

Főleg tapasztalatokra vagyok kíváncsi pár tulajdonostól, de bármit meghallgatok/elolvasok... :)

Lényeg hogy stabil legyen megbízható jó kamera tárhely és mivel mind a 2 eszköz remekel ebből a szempontból ezért vagyok kíváncsi tapasztalatokra.



2017. jún. 18. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó, a lényeg főként inkább az, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban! iOS vs. Android
2017. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
a p9 kb mindenben az SE előtt van, itt tényleg csak az a kérdés, hogy neked ios vagy android kell?
2017. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazat megvallva IOS-em nemvolt hajt a tudat hogy ki kéne próbálni csak nem szeretnék rosszul dönteni vagy bármi.

Most androidom van egy LG k8 de az android ezzel nem jöt be. lehet hogy azért mert kis kezdő telefon úgymond nem erős nem drága....

2017. jún. 18. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nos, egy k8 tényleg nem valami álom, a p9 pedig a tavalyi csúcsmodellje a huawei-nek.

iphone ellen igazából csak azért vagyok, mert azok a pluszok, amik miatt megéri esetleg, azok magyarhonban pont nem működnek.

Az android pedig a google által Mo-n is bőven használható.

Bnőmnek sima hatos van, egyébként nagyon szép telefon, gyors, de ennyi pénzt nem ér.

2017. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed! Iphon 6-ot vagy 6s-t azért nem akarok venni mert egyrészt drágább mást részt nagy elég nekem egy kisebb így döntöttem iphone-ok közül az iphone SE-én. De most a 2 terméken (huawei p9 vs Iphone SE) gondolkozok.
2017. jún. 18. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most készülök eladni a két hónapos Huawei p9-emet. Nekem személy szerint nem jött be az Android.

iPhone 6ról váltottam.

Inkább megbékélek a kisebb kijelzővel.

2017. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megkérdezhetem mi volt vele a problémád?
2017. jún. 19. 11:01
 8/10 A kérdező kommentje:
4.-dik comment-elő mikre gondolsz ami nem érhető el M.o-on?
2017. jún. 19. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Huawei :)Én most váltottam le az iphoneomat p9-re.
2017. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9.-dik válaszoló.

Miert valtottad le? Mi a rossz tapasztalat? :)

2017. jún. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!