Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone klón telefont szeretnék...

IPhone klón telefont szeretnék venni, milyen megbízatható weboldalakról érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Tudom, mi a klón és az eredeti között a különbség, de úgysem mindennapi használatra lesz, csak egyfajta póttelefonnak (igen, menőzni a klubban, stb.), 30.000 Ft alatt.

Lényeg az, hogy tudja a mobilinternetet (microSIM-el), lehessen rajta használni a Facebookot és a Messengert, illetve elfogadható képeket készítsen.

Na meg, ha ennyi árban létezik, akkor inkább 1 GB RAM-al bírjon.



2017. jún. 19. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Erre egy fillert ne kolts, minden klon gagyi!!
2017. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gagyi, de mint írtam, nem minden nap használnám. Ezek miatt is, legyen olcsó a készülék, nem akarok 30E Ft-nál többet költeni rá.
2017. jún. 19. 09:14
 3/14 anonim válasza:
81%

Ha annyira menőzni szeretnél iPhone-nal, menőzz azzal, hogy megdolgoztál egy eredeti iPhone áráért és meg tudtad venni magadnak...


Amúgy gyakorlatilag nem létezik "megbízható kopi iPhone", mind úgy gagyi, ahogy van. Aki életében egyszer is használt iPhone-t, a menüjéből azonnal rájön, hogy nem igazi. Lassú, pillanatok alatt elromlik, nem is működnek rajta az alkalmazások, nem éri meg kiadni rá egy fityinget sem.

2017. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Dehogy veszek magamnak egy igazi iPhone-t. Elég egy klón is, amire használom, csak az alap funkciók működjenek rajta (amikről írtam) és kész. Úgyis csak a kezemben lesz, más úgysem tapizza.

Amúgy is: megbízható weboldalt kérdeztem, ahonnan olcsón lehet rendelni, nem megbízható iPhone klónt.

2017. jún. 19. 09:52
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Egy iPhone-os, de simán a márkát kedvelő, almás készülékkel nem rendelkező ember is azonnal észreveszi, ha klón van nálad. Annyit fogsz elérni vele, hogy szánalmasnak találják majd az erőlködésed, és jól kiröhögnek, de ha neked ez megéri, nézz szét eBayen goophone-ért, a te szégyened. :D


De azért elgondolkodtatásként: sosem foglalkozok vele, kinek milyen telefonja van, nem egy köztudottan gazdag ismerősöm láttam már nyomógombossal, vagy valami ősrégi, alsó árkategóriás érintős vacakkal, mégis ugyanúgy tekintek rájuk és ugyanúgy barátkozok velük, mert az ember személyisége általában tök független a telefonjától. De hogy veled szóba nem állnék a kis hamisítványodat látva, mert egy felszínes, magamutógató senkinek látnálak csak, az is biztos. Valószínűleg ezzel nem egy almás hasonlóan lenne.

2017. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Olyan megbízható forgalmazó, amely névvel, címmel, garanciával vállalja, hogy kamu iPhone-t forgalmaz, nem létezik. Ugyanezért nem fogsz "normális" kamu iPhone-t sem kapni 30e alatt. Senki nem vállalná be a hatóságok általi üldöztetést, ha nem akarna nagyot kaszálni a dolgon. Ami azt jelenti, hogy ennyi pénzért vagy valami hulladékot kapsz iPhone-nak álcázva, vagy leginkább semmit.
2017. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1. Ha megtévesztésig hasonló, akkor nem fog feltűnni.

2. Megmondó embereken kívül, más nézi ezt az oldalt? Kár, hogy nem. Ok, hogy a kapcsolatok kategóriába az 'emberiség krémje' ír, de látom itt is.

2017. jún. 19. 15:27
 8/14 bp1985 ***** válasza:
67%
Teljesen mindegy hol veszed, ugyanazt a hulladékot kapod. Inkább add azt a pénzt rászorulóknak.
2017. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
15:27 Szeretnénk elkerülni, hogy hülyét csinálj magadból, és kidobj 30e forintot holmi kérészéletű műcsillogásért. Ha emiatt megmondóemberek vagyunk, akkor azok vagyunk, de ettől még tény, hogy megbízható kamutelefon-árus nem létezik, ez egy oximoron. Azt már csak emberként teszem hozzá, hogy 30e Ft-ért meghívhatsz vagy 30 italra csajokat (vagy fiúkat, amire épp ízlésed van, nem ítélkezem), sztem több eredménnyel fog járni és talán tovább is tart, mint a kamu szifon.
2017. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Trevor. ***** válasza:

Vegyél használt iPhone 5-öt, egy eredeti kijön 30K-ból. Hiába régi, sokkal jobb, mint akármelyik klón.


És igen, kiröhögnek márt látszik, hogy klón. Csajozni meg nem így kell...

2017. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!