Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. s Mi Lehet a baja a...

S. O. s Mi Lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Szoval, iphone 7 emet, ami vizallo bevittem ma a medencebe, es csinaltam par kepet. Amikor ki vittem nem volt semmi baj, ugy fel oraig, amikor beallitasokban meglattam, azt, hogy voice over , bekapcsoltam, es kikapcsolt a kepernyo a fogomb mukodik meg a nemitonal is jon a regzeges. A kepernyot csak ugy lehet bekapcsolni, hogyha a kikapcsolo gombot, es a fogombot nyom es kb fel masodpercig bekapcsol, es jtana megint elalszik a kepernyo. A voice over mukodik, mkndent felolvas, de nem.lehet bekapcsola tartani. A viz nem arthatltt neki, mivel vizallo. Mar probaltam azt az ujraboktolast, higy halkito gomb+kikapcsolo de akkor is voice ovet marad. Siri vel se tudom kikapcsolni, mert ujrainditottam, es wjfihez nem kapcsolodik magagol es zarolva van a sim, szov al felhivni se tudnak. Szerelohoz vinni se tudnam, mert egy hetig mrg nyaralok..

Elore is kszonom a segitseget 😀



2017. jún. 20. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vízálló. Cseppálló. Ha vízbe merítetted több mint valószínű hogy buktad a garanciát is.
2017. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak hogy idézzek a bizonyos apró betűs részből:


"Az iPhone 7, valamint az iPhone 7 Plus készülék por-, cseppálló és vízlepergető. A vizsgálatokat kontrollált laboratóriumi körülmények között végezték, és a készülék az IEC 60529‑es szabvány szerint IP67-es besorolású. A por-, cseppállóság és vízlepergetés nem állandó jellegű körülményekre vonatkozik, és a készülék ellenálló képessége a szokványos használat során csökkenhet. A nedves iPhone készüléket tilos tölteni. A tisztítási és kiszárítási utasításokat a használati útmutató tartalmazza. A folyadékok miatti károkra a jótállás nem érvényes."

2017. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de eddig sose volt baj, ha bevittem vizbe, most meg tenyleg kb 10percnel

se volt tovabb bent a medenceben, es akkor is 10mp nel tovabb nem volt viz alatt. es a kepernyo akkor kezdett el hulye lenni, miutan bekapcsoltam egybol a voice overt

2017. jún. 20. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

"A por-, cseppállóság és vízlepergetés nem állandó jellegű körülményekre vonatkozik, és a készülék ellenálló képessége a szokványos használat során csökkenhet."


Mit nem lehet ezen megérteni?

2017. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Ugye te ájfonos vagy ?
2017. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jo hat eddig ugy tudtam, hogy komplett vizallo, de nem is az a baj, mert szerintem nem azott be, hanen az, hogy bekapcsolt a voice over es fekete lett a kepernyo, es amugy minden jol mukodik, az erintokepernyo is, csak a kep elalszik masodpercenkent, olyan mintha belaggolt volna vagy ilyesmi
2017. jún. 20. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Troll?

Ha nem troll, akkor mégegyszer: nem szabad víz alá meríteni, még 1 másodpercre sem.

2017. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!