Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy frissíthetem IOS 8-ra az...

Hogy frissíthetem IOS 8-ra az IPhone 4s-emet, ha az eszköz nem ajánlja fel?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem használtan egy IPhone 4s készüléket, a probléma ott adódott, hogy amikor az alap alkalmazásokat akartam rátelepíteni(Messenger, Facebook..stb.)az App Store kiírta, hogy ezekhez az alkalmazásokhoz min. IOS 8 operációs rendszer kell. Itt se dramatizáltam túl a helyzetet, beléptem a beállításokba, onnan az általános menübe és onnan a szoftverfrissítésbe, de töltött egy kicsit a telefon és kiírta, hogy: iOS 7.1.2 Az Ön szoftvere naprakész. Azthittem, hogy ennél újabbat nem lehet rárakni, de neten utánanéztem és rájöttem hogy lehetne, de akkor miért nem engedi? A telefonon van elég hely hisz most vettem. Kérlek segítsetek nemtudom mit kéne ilyenkor csinálnom, főleg, hogy ez az első iPhoneom. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jún. 21. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

megkeresni, akitől vetted, és jól pofánverni, amiért eladott neked egy iPhone 4-et 4S-ként...bár mondjuk mind1, mert kb 500-1000 Ft-os árkülönbséget buktál el, mert a 4S se jobb semmivel, pláne, hogy az App Store-ban szépen lassan el fognak tűnni a 32 bites alkalmazásverziók.


5S-t kell venni minimum, de azt sem hosszútávra.

2017. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. jún. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!