Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol és mit kell beállítani,...

Hol és mit kell beállítani, hogy a menüben tudjak lépkedni (telefonáláskor)?

Figyelt kérdés

Androidos telefonom van (Vodafone Smart 4 Mini), az ügyfélszolgálatot hívtam. Ott elsőnek ugye a gépet kapom meg, ami elmondja, hogy hányas számmal hová tudok lépni. Benyomtam az adott számot, de nem reagált. Kéne még mást is megnyomnom hozzá? Vagy hol és mit kell állítani, hogy elfogadja és továbblépve tudjak boldogulni?


Feltöltő kártyásként az adategyeztetést akarom megcsinálni. Mindent jól írtam be, viszont mégis azt írja ki, hogy nem felelnek meg az adatok. (Nem olyan régen lett új személyim, de ennek nem kéne szerintem bekavarnia.) Ezért akarnám őket felhívni, hogy akkor telefonon csinálják meg, vagy segítsenek, hogy én mit csináljak.


2017. jún. 22. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Új személyivel nem fogsz tudni csak személyesen egyeztetni. Belefutottam én is ebbe, csak neten. A Belügy adatbázisa még nem képes az új személyiket kezelni.
2017. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Személyesen most nem tudom megoldani. A telomat hol és mire állítsam be, hogy az ügyfélszolgálat menüjében tudjak lépkedni? Vagy mobilról nem csak a menüpont számát kell beütni?

2017. jún. 22. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként telekomnál több okmánnyal is lehet egyeztetni. Személyi mellett jogosítvány adatokkal is tudod.

Nem tudom, vodafone-nál van-e ilyen lehetőség.

2017. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Az, hogy nem tudsz menni, nem sokat számít. Új személyivel csak személyesen lehet.

2017. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jogosítványom, útlevelem nincs.

Azt nem hiszem, hogy csakis kizárólag személyesen lehetne. Minek van akkor a telefonos ügyfélszolgálat? Telefonon is ugyanúgy be tudnak azonosítani ill. intézni amit akarok már a mai világban. Elvégre az új személyi telefonon és személyesen is ugyanúgy új.

2017. jún. 22. 10:04
 6/6 A kérdező kommentje:

A linkelt oldalon valóban nincs feltüntetve, de ha felhívom azzal kezdni. Ha jól emlékszem a 159-es menüponton van.


A fő kérdésre tudja valaki a választ???

2017. jún. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!