Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a telefonommal?

Mi történt a telefonommal?

Figyelt kérdés

A bus simulator nevű játékhoz akarnék letölteni egy modot, hogy sok pénzem legyen a játékban, de amikor telepítettem és elindítottam a jàtékot a telefonom ezt írta ki:"The phone stops within one minute!" Alatta meg azt írta: virus detected, Click here to clean it now!!! Erre rányomtam és azóta a telefon nem reagál semmire az egész képernyő piros rajta egy fehér android logoval.

Kérem aki már találkozott ilyennnel az írja meg hogyan tudom ezt visszaállítani.

Már vagy egy órája várok de nem történt semmí

Sos


2017. jún. 23. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Egészen addig ameddig arra rá nem nyomtál semmi baja nem volt a telefonodnak, a kattintással telepíthettél rá valamit. Próbáltad már kikapcsolni és újraindítani?

Milyen készülékről van szó amúgy?

2017. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen tipusú mert apukám vette nekem karácsonyra de az biztos hogz samsung

És már megpróbáltam mindent de mindig ugyanaz a képernyő jön be... :(

2017. jún. 24. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hard resettel tudod esetleg megoldani, de ez mindent töröl a telefonról, szóval előtte másolj át mindent gépre


kikapcsolod a telefont majd egyszerre megnyomod a bekapcsoló, a home és a hangerő fel gombokat hosszan, be fog hozni egy menüt, itt a hangerőgombokkal tudsz lépkedni, kiválasztod a wipe data/factory reset menüpontot, a home gombbal tudod kiválasztani, ezután nyomsz egy igent és amikor újraindul kész is vagy

2017. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok semmit se másolni mert nem látja a gép a telefont...

pedig sok zene és kép is van rajt és ha szervízbe viszem?

2017. jún. 25. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott esetleg le tudják szedni róla, próbáld meg, hátha

Esetleg ha memóriakártyán volt mindened akkor elég csak kivenni a kártyát és minden megmarad

2017. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!