Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy új telefon...

Szeretnék venni egy új telefont! Jelenleg egy iphone 3gs telefonom van, ami valljuk be, "vér ciki" és "ódivatú". Nem vagyok rossz anyagi helyzetben, mert szerény véleményem szerint bármely drága telefont meg tudnék venni. Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

Milyen telefont válasszak?Samsung J7-et nézegettem eddig.

Nem szeretnék se iphone-t,samsungot sem (csak azt az egyet amit leírtam),sem sony-t.

Milyen más telefonmárkát érdemes még nézegetnem?

Aki olyasmiket szeretne írni,mint például:

"Nem ódivatú a telefon amid van,ne becsméreld le" az kérem mellőzze ezeket,mivel nem vagyok megelégedve a teljesítményével.



2017. jún. 24. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnéd a fent említett márkákat?
2017. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Ha eddig megvoltál egy apró, gyenge 3GS-el, akkor én a helyedben vennék egy iPhone SE-t. Teljesítményben hatalmas ugrás, jó lesz pár évig és nem is kétkezes telefon.
2017. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ezeket a márkákat,mert már voltak ilyen telefonjaim anno 2009 óta.Most valami újat akarok!

Huawei,Nokia,LG,HTC?Ezekkel mi a helyzet?Vagy még esetleg:Xiaomi,Acer,GSmart?Ezek kínai sz@rok,vagy normális telefonok?

2017. jún. 24. 16:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Mostanában ezek a kínaik is egyre jobbak- persze nekem mindkettő elromlott /Huawei/.
2017. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A HTC jó, de a Nokiának a rendszere eléggé zárt. Mármint téged zár el egy csomó alkalmazás elől. Én a helyedben, ha ELÉGEDETT voltál a már kipróbált márkákat azt választanám, miért ne? Ez végülis nem 2 fillér, akkor már menjek biztosra.
2017. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
iPhone SE, vagy Xiaomi Mi6
2017. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
A te eszedhez a Xiaomi több mint jó!
2017. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na most a Xiaomi-t miért teszed a kínai szarok mellé?

Szóval ezek az A Brand-k Kínából:

Xiaomi,Huawei/Honor,Lenovo/Moto/ZUK,Meizu,LEECO/LeTV,HTC,Coolpad,OPPO/VIVO/O+.

Mind megbízhatóak.

A jelenlegi gyenge, ismert de már semmi újat mutató A Brand-nél mint az LG vagy a Sony mindenképpen több újat mutatnak fel, ár/érték arányban és minőségben is.

Írj keretet, tudunk ajánlani jó telefonokat.

Addig is ezek:

O+5

Xiaomi Mi5S

Huawei P10

Moto Z

Zuk Z2.

2017. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7-es:A tiédhez mégjobban:)Elmondtam, hogy miért nem akarom a jól ismert márkákat, de látom szövegértés gyenge. Ha gondolod, nyugodtan rám priviben, elmagyarázom mire is gondolok:)

8-as:Ha nekem írtad a kommentet, és nem az előző válaszolónak, akkor tudd, hogy én kérdeztem, hogy az rossz telefon-e (kínai).

2017. jún. 24. 19:48
 10/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Én ajánlani tudom a Huawei P10-et.


Nekem Oneplus 3T van. A P10 kamerája köröket ráver az enyémre, az ujjlenyomatolvasó is sokkal gyorsabb, és méretre is kisebb, kézbe illőbb.

2017. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!