Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy új telefon...

Szeretnék venni egy új telefont! Jelenleg egy iphone 3gs telefonom van, ami valljuk be, "vér ciki" és "ódivatú". Nem vagyok rossz anyagi helyzetben, mert szerény véleményem szerint bármely drága telefont meg tudnék venni. Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

Milyen telefont válasszak?Samsung J7-et nézegettem eddig.

Nem szeretnék se iphone-t,samsungot sem (csak azt az egyet amit leírtam),sem sony-t.

Milyen más telefonmárkát érdemes még nézegetnem?

Aki olyasmiket szeretne írni,mint például:

"Nem ódivatú a telefon amid van,ne becsméreld le" az kérem mellőzze ezeket,mivel nem vagyok megelégedve a teljesítményével.



2017. jún. 24. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Valóban jó telefon a P10 ha meg tudsz barátkozni az EMUI-val.
2017. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#8 - a xiaomi jó persze, valoszinüleg jobb mint a samszung vagy htc vagy egyéb xar, de még mindig nem lehet összehasonlitani egy iphone-al. A kérdező láttam nem érti mi az az icloud meg imessage és mire alapszik az iphone több lényeges funkciója, azért mondtam hogy akkor ennyi észhez akkor persze hogy jó a xiaomi. Android és android között nincs sok különbség, mármint szoftveresen. Hardwareben persze van némi eltérés, de az sem olyan sok manapság az azonos árú készülékek között.

Az iOS és az Android közötti különbséget igazából csak az érti meg aki használta mindkettőt.

2017. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12.De van, én csomó androidos telefont kipróbáltam az utóbbi időben és. mindig vissza mentem a Stock Androidhoz, szóval van különbség Android és Android között is.
2017. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ahoygy mondod, van, de csak a kezelőfelületben, egyik szinesebb mint a másik, vagy egyikben vizszintesek az ikonok másikban függôlegesek. De érdembeli funkcionális különbség nincs.
2017. jún. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem Huawei P10-et vagy P9 LITE-ot (esetleg P8 LITE-ot) vegyél, ha már a kipróbált márkák nem felelnek meg.
2017. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szia! a Huawei P9 Lite és a P10 Lite az most nagyon fel van kapva! Samsungban ajánlom neked a J5 (2016)-ot. (nekem most az van és nagyon meg vagyok vele elégedve!) Meg még a samsungban az S8 S8+-at azok most nagyon fel vannak kapva! iPhoneból és az SE és a 7 7+ 6 6s-t ajánlom neked :) jó telefon válogatást :) :D
2017. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha bármelyiket megvetted anno, már cserélheted is le valami tényleg ütősre, mint ippon Xs vagy huawei p30. Amíg a hajtogató telefonok jobban divatba jönnek ezek ki fognak szolgálni.
2019. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!