Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 6s plust...

Megéri még iphone 6s plust vennem istyleból 180 ezerért?

Figyelt kérdés
Van most akció istylen 16gb-os iphone 6s plus 180ezer forint. Megéri? Eredetileg 7 plust szerettem volna, de csak ezt tudom újonnan megvenni most.

2017. jún. 25. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem simán megéri.


Vehetnél nekem is egyet, nekem sajnos nincs annyi cash-em.

2017. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Kérdés: Minek? Elavult 2 éves hardver 2magos procival, kevés tárhellyel. Persze ha ki akarsz dobni ennyi pénzt az ablakon akkor hajrá, de fele annyiból jobb telód lehet. [link]
2017. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy megéri. Nehogy P10 Lite-ot vegyél helyette. :D
2017. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

"Elavult 2 éves hardver"


Ez hülye, te hol élsz apám?


2 éves telefon és akkor már nem jó?


Te melyik királyi családból származol?


Herceg vagy vagy mi?

2017. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#2 Már bocsi, de az iPhone 2 magon nagyobb teljesítményre volt képes mint az akkori csúcsmodellek, sőt, tavaly ezt még a 7-el is megcsinálta...

A 6s megéri, viszont a 16 gigás tárhelyen gondolkodj el, hogy elég lesz-e, kb 12 gigád lesz abból szabadon, bár lehet kevesebb, és sokat foglalnak az alkalmazások, illetve a képek, a bővíthetőség hiánya pedig ilyenkor nagy hátrány tud lenni, szóval gondolkodj el esetleg a 32 gigáson, persze ha nem fér bele anyagilag akkor a 16 gigás is megfelel

2017. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! #2 iphone felhasználó szeretnék maradni.

Utolsó:a többi tárhellyel rendelkező telefonokra ninxa akció, a következő ár 255ezer, annyim sajnos nincsen. Jelenleg is 16gb-os modellt használok és valóban sokszor nem elég a tárhely! Esetleg egy használt 7 plus? Azért vállalok ezt megkérdezni mert az összes 7-es széria még szeptemberig biztosan apple garanciális, és ha függetlent veszek nem tudnak àtverni igazából semmivel, ha baja van vissza viszem. És az 32-estől kezdődik

2017. jún. 25. 18:06
 7/17 anonim ***** válasza:

Az is lehet egy megoldás, annyi, hogy használtat csak személyesen éri meg venni, és fontos hogy a tulaj kijelentkezzen a készülékről. Én sem zárkózom el a használt telefonok vásárlásától, csináltam már így jó üzletet, de adásvételit mindenképp írjatok ha így veszel, és csakis személyesen vásárolj szerintem.

De persze ha minden kötél szakad, és csakis a 16 gigás maradt akkor az is tökéletesen megfelel, a hátrányait pedig akkor már ismered

2017. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen! Kinéztem egy hírdetést 200 ezer forintért 5 hónap apple garancia, független, makulátlan állapot (hírdetést is raktam fel ahol ezért az árért keresek, és egy úr jelentkezett egy bontatlan 7 plusal, amely tökéletes lenne, csak sajnos somat dolgozik és 4-5 órát kéne utaznom hozzá).
2017. jún. 25. 22:54
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az hogy jelentkezzen ki a tulaj azt jelenti hogy az icloudból? Ezt jelenti az iclpud zár ugye, ha nem jwlentkezik ki? (nem onnan kezdem az egészet hogy nyelv-ország beállítása a fehér háttérnél). Elnézést az értetlenkedésért és a sok kérdésért csak nem vagyok jártas a használt telefonoknál.
2017. jún. 25. 22:56
 10/17 A kérdező kommentje:
És mi az az adásvételi?
2017. jún. 25. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!