Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 6s plust...

Megéri még iphone 6s plust vennem istyleból 180 ezerért?

Figyelt kérdés
Van most akció istylen 16gb-os iphone 6s plus 180ezer forint. Megéri? Eredetileg 7 plust szerettem volna, de csak ezt tudom újonnan megvenni most.

2017. jún. 25. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam, icloud záras telefonokkal sajnos szinte semmit nem lehet kezdeni, akkor vettél egy 200ezres papírnehezéket.
2017. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az adásvételi pedig egy kis szerződésféle, amivel tudod bizonyítani hogy innentől a tied a telefon, eladó és vevő neve szerepeljen rajta, imei szám és aláírás, esetleg a vételár, így bármilyen probléma adódna tudod igazolni hogy nem lopott a telefon hanem a tied , megvásároltad az eredeti tulajdonostól
2017. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Úgy van a hírdetésen fotózva a legelejétől. Egyébként egy plázában lévő gsm boltban van a telefon.
2017. jún. 25. 23:19
 14/17 anonim ***** válasza:
Gsm-ből talán egy kicsivel kevesebb macerával jár a dolog, ott elvileg kötelező számlát adnia róla és az iCloud zár is szinte biztosan kizárható, főleg ha megbízható a hely
2017. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Egyébként adtam már el iphonet és ott helyben alap értelmezettre raktam a telefont, szerintem ez alap dolog, a saját adataim védelmére. Ha nem tenném meg akkor minden adathoz hozzáférne az új vásárló
2017. jún. 26. 00:14
 16/17 A kérdező kommentje:
De akkor egyébként nem írtunk adásvételit meg ilyeneket, csak kiléptem és segitettem nekik belépni és megvették ennyi volt
2017. jún. 26. 00:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mikor eladtam pár iphone-t GSM-esnél akkor ki kellett lépni az icloud-ból, különben nem ér a telefon semmit.
2017. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!