Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact vagy...

Sony Xperia Z3 Compact vagy Samsung Galaxy A5 (2017)?

Figyelt kérdés

E két telefon között vacillálok, Samsungom még sosem volt, így nem tudom, hogy váltsak-e erre a márkára.


A Sonyval már voltak problémáim, viszont ez a telefon elég jónak tűnik.


Nálam biztosan vannak telefon-témában tapasztaltabbak, ti melyiket vennétek meg e közül a két telefon közül?



2017. jún. 25. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak ez a kettő tetszik akkor az a5 2017,mert az annyit tud,mint egy s6,a z3 compact meg kb annyit tud,mint egy s5,de ha rám hallgatsz inkább s6-ot veszel vagy note 4-et,mert kb annyit tudnak,mint asamsung galaxy a5 2017,de ez a kettő sokkal olcsóbban beszerezhető,illetve ezek csúcstelók voltak nem csak középkategóriásak szóval szerintem egy kicsit patentebbül össze vannak rakva.
2017. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az ismertebb márkákig jutottam el és középkategóriás telefont szeretnék. Amiket ajánlasz, jól hangzanak, de én úgy látom, hogy drágábbak, mint az a kettő, amit kinéztem.
2017. jún. 26. 10:17
 3/4 anonim válasza:
Nekem a5 2015 van 2 éve tökéletesen működik.Sonyval nekem is voltak problémáim:D én a samsungot venném:)
2017. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt! :) Amúgy úgy néz ki, a Samsung felé billen a mérleg, csak a képstabilizátor hiánya elég elszomorító, kíváncsi leszek milyen képeket lehet majd vele készíteni.
2017. jún. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!