Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri frissíteni a telefonoma...

Megéri frissíteni a telefonomat az ios 11 bétára?

Figyelt kérdés

Ma elvileg kijött a mindenki számára elérhető ios11 béta, szerintetek frissítsem rá a telefonomat? nem lesz baja tőle?

Ugye ez még nem a végleges változat csak egy béta elképzelhető hogy sokszor lefog fagyni vagy más nem normális dolgokat fog csinálni a telefon?



2017. jún. 27. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem frissítenék beta-ra.


Majd szeptemberben kijön a rendes ios 11.


De te tudod, én csak arra frissítek amire enged, semmi beta.

2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig én sem frissítettem soha bétára csak ebbe lesz pár új általam várt dolog azért gondolkodtam rajta
2017. jún. 27. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a rendes ios 11-et, majd szeptemberben.


Én legalábbis megvárom.

2017. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

leírtad a pro-kontra dolgokat.


-lefagyhat, bugos stb.

-érdekel 1-2 újdonság.


megéri ez neked? szerintem nem.

én felraktam kíváncsiságból, de egy nem használt, régi 5S-re.

a saját, hétköznap használt telómra semmiképp nem raknék bétát.

2017. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neeeeem! Én letöltöttem a Developer, majd a Public Beta-t is, egyik sem a legjobb, mind a 2-nél még aznap visszakerült az iOS 10.3.2 :D :D Amúgy, hogy, ha nem eredeti töltőd van, akkor messzeről kerüld el az iOS 11-et, mert nem engedte tölteni "Nem támogatott kiegészítő"-re hivatkozva. Na de majd meglátjuk szeptemberben :D :D
2017. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!