Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei függetlenítés ( Sim...

Huawei függetlenítés ( Sim Unlock ) Van kód, látszólag sikerült, de valami mégsem jó. Valaki?

Figyelt kérdés

Adott egy Huawei Ascend G6 mobiltelefon. Vodafone-os. Rendeltem egy kikódolást. Nem volt olcsó. Kb 10e. Annyiért már vehettem volna egyet használtan is ami független, de ezt hagyjuk.

A probléma az, hogy ennek tetejében, még nem is megy. Pedig látszólag sikeres volt, de valahogy mégsem sikerült.

Szóval megkaptam a Network Unlock app-ot, letöltöm, felrakom, beütöm a kapott 8 jegyű kódot, és siker. Ezt írja: Device is Permanently Unlocked

Berakom a T-mobile-os SIM-et, de semmi.

Majd beírom a tárcsázóba a Secret Code-ot: *#*#2846579#*#*

Utána bemegyek a: Network setting > SIM card lock state query ...és mit látok: SIM card lock state NW_LOCKED


Nem értem. Még mindig Vodafone függő. Valami tanács? Agyvérzést kapok már lassan.


Innen rendeltem: [link]



2017. jún. 27. 16:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hiába írnak itt bármit. A telefon a Vodafone-tól lett vásárolva, ahogy a kártya is. Sose volt rajta custom ROM. Nem volt letiltva se semmi ilyesmi.

A vicc az, hogy pont most csináltam mégegyszer egy Factory Reset-et, hogy megpróbáljam újra. Majd letöltöm, az általuk adott linken keresztül a "Network Unlock" apk-ot ahol kíváncsiságból rossz kódot írtam, hogy lássam mit ír ki. De ugyanúgy elfogadta. " Device is Permanently Unlock!

Hát, egy nagy francokat. Ugyanúgy nem jó.

Kérek Refund-ot de kétlem, hogy vissza kapom. Mondjuk azt nem értem, hogy ha SCAM akkor miért írtak egyáltalán, meg válaszoltak, a pénzt így is úgy megkapják. Rohadt élet.

2017. jún. 28. 11:31
 12/17 anonim ***** válasza:

Függő telefon általában kéri a hálózatfeloldó kódot (NCK), ha más hálózat SIM-jét rakod bele.

Ha nem reagál, akkor valsz nem látja a kártyát, vagy le van tiltva. Van a kártyán PIN kód zár? Ha van, és nem kéri, akkor nem látja a kártyát. De szokta is írni, hogy SIM nem található. Ha meg le van tiltva, akkor általában "csak segélyhívás".


Ezenkívül láttam már olyan vodás telefont, hogy függetlenítés után is csak vodával ment, minden más kártyára azt írta, hogy "csak segélyhívás".

2017. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12. Csak segélyhívást ír mindig. Raktam bele olyat amin van PIN, és olyat is amin nincs. Mindkettő hasonló, T-mobile-os, de csak Segélyhívás. Most ezt írták:


Dear customer,

we will send a request directly to carrier technical support team, they will re-check your order.

Seems like your phone is locked by the highest level of encryption and that`s why you have an issues during unlocking process.

We will update you as soon as we will receive an response regarding your order from the carrier technical support.

Thank you for your patience.

Best regards

2017. jún. 28. 15:42
 14/17 A kérdező kommentje:
Arra meg, hogy miért fogad el minden kódot a progi az volt a válasz, hogy, ha egyszer végig vittem a folyamatot, és Unlock-olta, akkor a továbbiakban már látja, és Unlocked marad, vagyis független. Csak hát az a baj,. hogy elsőre sem, és most sem az.
2017. jún. 28. 15:45
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen. Én is úgy képzeltem, hogy ha berakom a másik szolgáltató SIM-ét, akkor kérni fogja a feloldó kódot, és csókolom. De nem.
2017. jún. 28. 15:46
 16/17 A kérdező kommentje:

Közben jó hír! Sok rinyálás, és levelezgetés után, de kaptam visszatérítést. A pénzügyi közvetítő cégtől. BLUESNAP, ők legalább megbízhatóak. Akiken keresztül kellett fizetni ezeknek (huaweisimunlock.com)

Szóval végül is megúsztam anélkül, hogy buktam volna a pénzemet.

Mehetek a Vodafone-ba... :-D

2017. júl. 19. 10:39
 17/17 anonim válasza:
ez az oldal ahonnan vetted full kamu az egész.
2019. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!