Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Elvárások

-max. 70000ft

-android (min 5. verzió)

-samsung, huawei (,sony, nokia)

- min. 8 GB hely

-lehetőleg:

-nagy kijelző

-jó kamera



Előre is köszönöm!



2017. jún. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit 70-ért kapsz függetlenül huawei:

[link]


Megmondom őszintén, mikor megláttam, csalódtam, más gyártók ennyiért többet adnak :( Ezt kerestem meg először, ebből kiindulva Samsungot, Nokiát nem is érdemes ennyiért venni, a nevet fizeted meg náluk, és a névvel nem adnak annyival többet, mint amennyit elvisz pénzben.


Viszont ez is Huawei, í Honor elnevezés valójában a termékkategóriát jelöli, ár/érték arányban nagyon jónak számít:

[link]



Amit 70-ért kapsz Xiaomi (kevéssé ismert gyártó, mostanában tört fel, de nagyon érti a dolgát)

[link]

(kicsit magam felé hajlik a kezem, én ilyet vettem fél éve, és imádom, legnagyobb erőssége a teljesítmény mellett az akku, egy töltéssel simán elbír két napot intenzív használat mellett is)


Erről nagyon jókat olvastam:

[link]

Viszonylag sokáig támogatnak egy eszközt szoftveresen, a kategóriájában jónak számít a kamerája is.


Szolgáltatónál hűséggel ennyiért nyilván erősebb telefont hozhatnál ki, kérdés, ragaszkodsz-e egy szolgáltatóhoz, díjcsomaghoz.

2017. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sl1t válasza:
[link] egyértelmű, hogy ezt. mellette marad pénzed ruhára cipőre vagy amit akarsz. :D
2017. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Moto G5 Plus +1.

Legalábbis én mindenképpen azt venném, Stock Android és a kategóriáján belül jó kamera, megfelelő szoftveres támogatás.

2017. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Samsung galxy note 4-et tudom ajánlani,minden kitételednek megfelel,nekem is volt nagyon szerettem.
2017. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon megtetszett a Samsung Galaxy J7. Vélemény?
2017. jún. 28. 15:27
 6/7 A kérdező kommentje:
A xiaomi is tetszik, főleg ez: [link]
2017. jún. 28. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor innen vedd meg.

[link]

2017. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!