Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hauwei vagy Samsung telefont...

Hauwei vagy Samsung telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi melyik a megbízhatóbb márka?

Ti melyiket ajánlanátok?



2017. jún. 25. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze típustól függ.


De szerintem a Samsung komolyabb márka mint a Huawei.


Jobb az anyaghasználat, stb.


Jobb szerintem.

2017. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg inkább a Huawei-re esküdök. Nekem az a gyártó megoldásai jobban tetszenek, mint a Samsungé, de kérdező: mivel neked lesz, ezért csak Te tudod. Mindkét márkából vannak kiállítva telefonok, próbáld ki Te magad, aztán vedd meg.
2017. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nem ért hozzá.


Mondj szériát én meg elmondom melyiket éri meg. ill az is fontos hogy tudj kompromisszumokat kötni. pl ha fontos a nagy tárhely, sok ram, de megelégszel egy átlagos kamerával akkor xiaomi.

2017. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban nem márka szerint választunk mobilt, hanem modell szerint!
2017. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem Huawei van (P7), és nagyon elégedett vagyok vele, viszont az akksija haldoklik, így mindenképp megérett a cserére, de állandó használat mellett 2 év után ez minden telefonnál normális. Anyukámnak és a húgom barátjának is volt anno Samsung (Star 3 és Galaxy S4 Mini), és állandóan szenvedtek vele, telefonálásnál nem volt normálisan érthető hangzás a szalagkábel hibája miatt.

A Huawei-nél kevésbé kell megfizetni a márkát, így általánosságban sokkal jobb az ár-érték arányuk, persze ez attól is, hogy konkrétan melyik típusok, vagy hogy mennyi pénzed van rá és mik az igényeid!

2017. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt samum(S3) es most huaweim(GX8)

Paromnak A5 van jelenleg.o samsung manias.

Pedig sokkal tobb a baj vele.amit mar irtak.telefonalaskor sokszor alig erteni amit mond.lefagy,keves a tarhelye a memoriaja.

Nekem regen volt az S3 om,1 ev alatt tonkre ment benne az aksi,a kijelzo,a kamera.

Volt kozben Lg m(G2) majd lenovo(vibe z 2pro)

Eddig a huawei a legjobb.ezzel meg nem volt semmi gondom.mar 1 eves.

Tokeletesen mukodik az elso naptol.

Ezek alapjan en szemely szerint huaweit mondanek.

2017. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor. ***** válasza:
Árkategóriától függ. Felsőkategóriában inkább Samsung (pl. S8), de a Huaweinek alapvetően jobb az ár/érték aránya. De ott a Honor albrand is. Én nem korlátoznám a választást erre a két márkára.
2017. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik kategória kell,az alsó kategóriában a huawei meg a többi kiskínai a verhetetlen,viszont,ha csúcsteló kell csak a samsung note széria szerintem ami igazán jó.
2017. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem igazán. xiaominak is jó a felsőkategos telefonja, aztán ott van a honor, és természetesen a felsőkategória királya az oneplus. persze az meg számomra ronda mint a bűn.
2017. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!