Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen FÜLHALLGATÓT tudnátok...

Milyen FÜLHALLGATÓT tudnátok ajánlani, aminek nagyon jó a mikrofonja?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy normális fülest venni, mert a telefonomnak nem túl jó a mikrofonja (leginkább katasztrófa, utálom) és szoktam néha énekelgetni, hangfelvételeket csinálni, de a legtöbb borzalmas minőségű lesz. Szóval szeretnék egy jó mikrofonnal rendelkező fülhallgatót, ami tisztán is szól. Őszintén, én nem értek ezekhez a kütyükhöz, egyenlőre csak ezt néztem ki, de nem kerestem sojat:

[link]


Szóval szívesen várom a tapasztalatokat, hátha valaki szokott még énekelgetni ilyen kis egyszerű módon. :D ja amúgy 10 ezernél többet semmiképp nem szeretnék rá költeni. Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 28. 00:58
 1/1 anonim válasza:

Én leginkább a samsung cobry txt ajánlanál bár az meg haladná a (15000ft)nagyon jó füles talán az egyik legjobb.

Vagy az cx-300 ii-t tudnám ajánlani.az jó kis füles az kb 8000-9000ft körül van.

Mind kettő nagyon jó.

Remélem tudtam segíteni

2017. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!