Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom elvégezni az...

Miért nem tudom elvégezni az telekom domino adategyeztetést online?

Figyelt kérdés

Beírom a telefonszámom, és mindig azt írja hogy "A megadott szám helytelen, kérjük, hogy adj meg másikat!"


Illetve másik kérdés: anno előfizetéses voltam, később váltottam át dominora (ugyaz a telefonszám, nyilván). Ilyenkor is kell adatot egyeztetnem? Vagy pont emiatt nem sikerül?



2017. jún. 28. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt írta ki,hogy ez nem egy feltöltő kártyás szám,felhívtam őket és akkor sikerült egyeztetni.
2017. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

próbálkozz melyik formátumot fogadja el

+36301234567

06301234567

301234567

1234567

2017. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

A +36 és a 30 már alapból meg van adva, azt nem lehet elrontani. Csak az utolsó 7 számjegyet kell beírnom.


De elképzelhető, hogy engem nem érint ez az adategyeztetés, mivel régen előfizetéses volt (ugyanez a szám)?

2017. jún. 28. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel a számod hozzá van kapcsolva a nevedhez az előfizetés miatt, te már szerepelsz, mint tulajdonos.

Egy telefon az ügyfélszolgálatra megerősítheti, hogy ez a helyzet.

2017. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mai napon voltam bent személyesen. Ott sem sikerült először elintézniük, ugyanezen ok miatt. Végül valahogy sikerült, mondták hogy a számommal volt gond, de nem tudom hogy pontosan mi (és hogy őszinte legyek nem is érdekelt). Köszi a válaszokat.
2017. jún. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!