Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufhansa-nál indulás előtt...

Lufhansa-nál indulás előtt hány nappal lehet elvégezni az online utasfelvételt?

Figyelt kérdés
Kevesebb, mint két hét múlva indulok. Eddig még csak fapadosokkal repültem, de azoknál indulás előtt két héttel már kaptam e-mailt, hogy "check in"-eljek. Sőt, volt olyan társaság, ahol megvettem a jegyet egy hónappal korábban, és azzal a lendülettel lehetett csinálni az online utasfelvételt is. Aggódok, nehogy ne legyen jegyem.. Köszi a választ!

2015. okt. 9. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
23 oraval elott.Ha megvetted a jegyet miert ne lenne.Nem kell parazni.
2015. okt. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jegyed azóta van, hogy megvetted. Az utasfelvétel (Check inn) azt jelenti: Na, megjöttem.
2015. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A korábbi check-in fizetős a Lufthansanal (hacsak nem magasabb osztályú jegyed van). Ha nem tudsz 23 órával indulás előtt online utasfelvételt csinálni, akkor majd megcsinálod a reptéren.

Egyébként olyan nincs, hogy ne legyen jegyed, ha már kifizetted. Ha túlfoglalás van, akkor megkérdezik, hogy szeretnél-e kártérítés mellett később utazni. Néha ha senki nem egyezik bele, akkor van, hogy lemaradhatsz a gépről, de azon nem segít, hogy otthonról megcsinálod az utasfelvételt. Jártam már úgy, hogy csomagfeladásnál közölték, hogy csak este utazom, pedig megcsináltam az online check-int. Egyszerűen adtak egy új beszállókártyát, illetve kártérítést.

2015. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Lufthansa hagyományos modell szerint működő légitársaság, semmi szükség az online utasfelvételre.

A check-in pultnál kulturáltan be lehet csekkolni és ott megkapja az utas a beszállókártyáját.

2016. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!