Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Sony Xperia Z1 Compact...

Megéri Sony Xperia Z1 Compact telefont frissíteni 6. 0-ra? Valamint ezekkel a problémákkal mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ez a Marshmallow android frissítés ilyen utólagos lenne, mivel ez nem gyári(gondolom).Neten néztem ahogy frissítik csak nem tudom, hogy megéri e. Azért szeretném frissíteni, mert folyton lefagy és újraindul magától.Ha belelépek valamibe csak lefagy és kiírja hogy "Az alkalmazás leállt....stb". Már csináltam gyári beállítások visszállítását hát jobb lett de nem az igazi még most sem, most is lefagy és újraindul csak ritkábban.

2017. jún. 28. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinten,rakd ujra mégegyszer vagy valami,mert fateromnak is sony xperia z1 compact-ja van lollipoppal és egyszer sem fagyott le.
2017. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a gondom vele 2 napja. Lefagy, újraindul :S
2017. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Xperia Z1 fagyásokat a Facebook alkalmazás okozza, a június 19. frissítése óta ilyen tudtommal! Úgyhogy eltávolítod a Facebookot, vagy ha nem lehet, akkor letiltod. Régebbi verziót is kereshetsz apkmirror nevű oldalról.
2017. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!