Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet ilyen telefontartót...

Hol lehet ilyen telefontartót kapni?

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó. Rendelés sajnos nem jöhet szóba, mert most lenne rá szükségem (elutazom). Esetleg nagyobb boltokba (tesco, auchan vagy bárhol) nem látott valaki ilyet?

Köszi előre is!



#flexibilis #telefontartó #flexibilis telefontartó #telefontartó utazáshoz #telefontartó filmezéshez #telefontartó buszra
2017. jún. 29. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de ez most nem nagyon jött be. A kérdésbe is odaraktam egy linket azaz képes vagyok használni a googlet. Viszont te vagy nem tudsz szöveget értelmezni vagy nem olvastad el amit írtam. Tesco, Auchan üzletekre gondoltam ahova bemegyek és megveszem azonnal, nem online akarok rendelni, mert nincs már rá időm (ahonnan rendeltem nem hozták ki időbe). Keresőbe meg hiába írod be mindenhol csak rendelni lehet...
2017. jún. 29. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mégis azt mondom hogy rendeld meg és később jó lesz.
2017. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!