Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e internetezésre használni?

Lehet-e internetezésre használni?

Figyelt kérdés

Hello.Vettem egy ilyen: [link]

telefont.Az adatlapján az szerepel hogy lehet használni netezésre is.Meg hogy modem van benne.Meg lehet azt oldani hogy van nekem itthon a sz.gép modem minden és hogy az itthoni net menjen a telefonon is?Úgy gondolom hogy az itthoni netet telefonon használom.Megoldható?Ha igen hogyan.A leírásában nem találtam választ.


2010. máj. 20. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nincs benne wifi ezért szerintem nem lehet megoldani, hogy az otthoni netet használd telón. De ha kötsz egy mobilinternet előfizetést akkor tudsz majd netezni rajta, és nem mondem van benne hanem mondemként is használható.
2010. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha.És kábelen keresztül nem használható?
2010. máj. 20. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ki kell próbálni. Nekem PDA-n működik (Asus 636N) úgy de sok értelme nincs, mert végülis ugyanúgy ott vagy a gép előtt és akkor már inkább a gép.

2010. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.És olyat nem lehet hogy van a modem (motorola) és abból megy a (nem tudom mi a renden neve) kábel a gépbe.És ha a modem USB-jét összekötöm a telefonnal úgy nem megy?
2010. máj. 20. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy hogy a gép nincs bekapcsolva semmiképp nem megoldható?És hogyan lehet megoldani kábellel.?
2010. máj. 20. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
PDA-t ha összekötöm a géppel akkor szinkronizál (Activesync) és máris használhatom a netet rajta. Igaz az winmos ami meg neked van az nem. De mondom egy próbát megér. Összekötöd a telót a géppel és kezdj el netezni aztán nézd meg az egyenlegedet, hogy ment-e le pénz. Ha nem ment le akkor örülhetsz mert működik a dolog.
2010. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!