Az Android rossz?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm állítása. Vajon igaz? Telefonom androidos, de 2.3-as szvsz ez nem mérvadó.
2017. júl. 1. 22:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
23%
Teljesen igaza van, az android egy mocsok
2017. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan az, hiszen csak pár száz millióan használják .
2017. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet mondani hogy az android szar meg azt is hogy nem.

Ez nem olyan mint az IPhone amiből évente jön ki egy csúcskategóriás telefon.

Androidot lehet kapni 15.000ért is meg lehet kapni 300.000ért is. Értelemszerűen a csúcskategóriás androidok nem szarok [Samsung,Lg,Huawei,Honor stb. Flagshipjei].

Sőt még egy középkategóriás 100.000es android is jó lehet. Az alacsony kategóriás meg 95%ban szar.


Felsőkategóriában meg mindenki eldönti, hogy milyen telefon jó neki, android vagy apple ez igény függő. Nálunk példaul mindenkinek megvan a legújabb iphone nekem meg androidom van mert én azt szeretem.



Na a haverodnak ilyenkor mondd meg hogy ne álltalánosítson. Neki nemtudom milyen iphoneja van de ha 6snél rosszabb az is már egy kalap szarnak számit amit megveszel rohadt drágan de lassu, és lefagy :D. Akkor meg azért mondja mert menözni akar vele hogy a márkát vette meg és nem a minőséget.

2017. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Minden viszonyítás kérdése.
2017. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

#1-es, azért, mert Neked nem jön be, magánügy, de attól még nem kéne fik#znod!


Kérdező, ez sokkal inkább ízlés dolga, kinek melyik rendszer jön be jobban! Igaz, hogy sokkal "érzékenyebb" rendszer az Android, mert hardverfüggő, a stabil futáshoz kellően erős hardver szükséges a telefonba, illetve magát a rendszert is jól kell gyárilag optimalizálni, de ha ezek megvannak, akkor semmi gond! Teljesen szabad, nyitott rendszer, így nem ütközik a felhasználó korlátokba, ha például le akar tölteni valamit a netről, és szinte rengeteg variáció van az egyéni testreszabására, hogy a saját stílusodat tükrözze a kezelőfelület.

Oké, persze lehet azzal jönni, hogy "a nyitott rendszer miatt könnyen bekap valami vírust a netről, iOS-nál ilyen nincs!", de ha az ember odafigyel, és nem dől be az ilyen frissítős meg vírusirtós kamuhirdetéseknek, meg figyelmeztetéseknek, és letöltés helyett inkább bezárja az ablakot, akkor semmi probléma nem lehet!

Anyagiakban nem gond, vehetnék iPhone-t, de nem kéne, mert sokat hallottam a túlságosan zárt rendszeréről, meg aztán a memória bővíthetőségének hiánya miatt amúgy is kiesik nálam, szóval én mindenképp az Androidra esküszöm, semmi pénzért nem váltanék! Persze a 2.3 Gingerbread iszonyatosan elavult, de a mai verziók nagyon ott vannak a topon!


Elnézést, hogy az Android mellett csak az iOS-t hoztam fel ellenfélnek, de ezen a kettőn kívül más rendszer manapság már szinte nincs is, a Windows Phone is erősen haldoklik.

2017. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4:

iPhone 3G

Nokia N90

S3

iPhone 4S

S4

LG G2

S5 Active

iPhone 6

HTC One M8

Huawei P8

S6 Edge

Valami WP-s csoda, amíg az S6E-t javították(vagyis próbálták, de nem sikerült, ezért cserélték, az meg DOA)

Honor 8

Google Pixel

Nokia N90(a pixel nevű csoda egy szoftverfrissítés során elhalálozott, és előbányászta a régi nokkiáját


Szóval nem iPhone huszár.

2017. júl. 1. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:

az ismerősöd szar..

hogy az istenbe ölte meg az OS fejlesztő saját telefonját egy szoftverfrissítés közben? az ilyen idiótának mint ő felesleges a szavára adnod.

2017. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4es vagyok.


Akkor gondolom azért mondta hogy az Android szar mert rossz tapasztalatai voltak vele.

Nekem viszont például az Iphone 6sem sokszor lefagyott csak úgy, ezért lettem kb. egy éve "androidos".

Ezek egyéni tapasztalatok én ezért nem mondom azt hogy az iPhone szar, mert az egész családom azt használja nekik tetszik szóval biztos jó, csak nekem nem volt az.


Én az Iphoneomat nem szerettem, de például az iPademet egy androidos tabletért se cserélném le, szóval nem lettem emiatt apple ellenes.

2017. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8: kérdezd a google-t

megvette, kivette a dobozából, beállította az alap dolgokat(belépés google fiókba meg ilyenek), majd következő nap munka közben jött rá egy szoftverfrissítés, amit egyből letöltött. ebédszünetben uzsgyi haza, n90-et munkahelyre elvisz, töltőre elvisz, sim kártyát behelyez, és van egy üzemképes telefonja.

meg az androidos telefonjait(nem sokkal megjelenés után vette meg azokat) mindig is lomhának tartotta, pedig csak szigorúan telefonált, SMS-ezett, e-maileket olvasott, internetezett meg fényképezett.

2017. júl. 1. 23:43
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem erre az a válaszom, hogy kinek mi. Apple cuccok akkor érik meg igazán ha van mivel szinkronizálnia az icloidnak.Nekem minden google,tehát számomra az android a befutó
2017. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!