Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a telómat (...

Frissítettem a telómat ( Samsung Galaxy A3 2016 ) Android 7. 0-ra és nem érzékel több ujjat, csak egyet. Nem tudok rajta játszani olyan jatékon, ahol pl. egyszerre több gombot kéne nyomni. Mi lehet ez? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben próbáld újraindítani, ha nem segít akkor csinálj egy rendszer visszaállítást (ezzel törlöd a cache-t és a DALVIK cache-t) ami törli a telefonon lévő elavult beállításokat . A régi Rendszerhez tartozó elavult beállításo okoznak ilyet, ezért kell visszaállítani a telefont, ez viszont töröl minden programot amit a playáruházban szedtél le, és minden beállítást a telefonból!
2017. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De gőzöd nincs miért akartad frissiteni. Azt hitted hogy jobban hangzik?
2017. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm

#2 Hát részben igen :D Nem nagyon olvastam el, hogy mit tartalmaz az új frissítés. De gondoltam, hogy néhány új dolog jön, kijavítják a hibákat stb. Kíváncsi voltam

2017. júl. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!