Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4-nél gyári beállítások...

LG G4-nél gyári beállítások után nem tudok tovább lépni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Fiók ellenőrzésénél mindig vissza dob, mert a régen használt e-mail cím kéne neki, de én azt már kitöröltem, mert másikat csináltam, és másik címmel se tudok továbblépni, illetve internet nélkül se. Hard reset beállításokat pedig nem tudom megnyitni, hiába nyomom jól a gombokat.
2017. júl. 2. 17:07
 1/3 Lájsz ***** válasza:

Amit tapasztalsz azt FRP LOCK-nak hívják. Minden 5.0 feletti android rendszer tartalmazza ezt az opciót. Kikerülni ki lehet,van néhány módszer rá. Érdemes az alábbi linken levő videókat nézegetned,azok mind a G4 frp feloldását mutatják be. Ha egyikkel sem sikerül vidd szervízbe,kb 10 perc a feloldásideje,illetve kb 2-3000ft a helyrehozatala. Nálam legalábbis ennyibe kerül.

A link a videókról: https://www.youtube.com/results?search_query=lg+g4+frp

2017. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én eladni szeretném, és ha a leendő tulaj 1x visszaállítja, de én már ezzel a megoldással egyszer feloldottam, akkor utána is fenn fog állni ez a probléma?
2017. júl. 3. 17:11
 3/3 Lájsz ***** válasza:

Be kell állítanod a készüléket úgy hogy a következő tulajnak visszaállítás után ne jelentkezzen ez a probléma.

A mechanizmusa a következő: A beállítások-álltalános panelen legalul belemész a "telefonról" opcióba. Ott megkeresed a cikkszámot vagy build számot,és addig nyomogatod míg ki nem írja hogy fejlesztő vagy. Ha ez megvan visszalépegetsz a telefonról opcióig,fölötte ott lesz hogy fejlesztői beállítások. Megnyitod,majd bekapcsolod az oem-feloldás lehetőséget. Ezután feljebb katt a biztonsági mentés és visszaállítás opcióra,azon belül pipáld be a biztonsági mentés az adatokról opciót. Ha ez megvan akkor kettővel lejjebb elérhetővé válik az autó visszaállítás,ezt kapcsold ki,majd kapcsold ki az előbbi opciót,tehát legyen kikapcsolva itt mindkét visszaállítási opció. Ezután ha valaki csinál egy teljes visszaállítást,nem fog a készülék email címet illetve jelszót kérni.

2017. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!