Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MIUI-t ha nem frissítem...

Xiaomi MIUI-t ha nem frissítem, nagy baj?

Figyelt kérdés

Eustockról rendeltem egy bő fél éve egy Redmi Note 3 Special Edition-t.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kifogástalanul működik. Viszont sokszor feldobja a frissítést. Mióta megvan, mindig visszautasítottam. Mert egyelőre nincs baj a készülékkel, amint írtam is. A Facebook csoport viszont tele van olyan bejegyzésekkel, hogy kinek milyen problémája merült fel a teló működésében ilyen-olyan frissítés után.

Én pedig vidéken lakom, nincs Xiaomi szerviz, ha esetleg elromlana, s nem is értek hozzá.


Tehát a kérdés adott. Merjem/ne merjem frissíteni? Milyen hátrány származhat abból, ha nem frissítem?


Köszi előre is.



2017. júl. 2. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan frissítsd, hibajavítások, funkcióbővítések.

Véglegesen kinyírni nem tudod vele, ha elromlik, pár egyszerű művelettel vissza lehet hozni az életbe, csak egy microSD kártya kell hozzá, ami lehet a benne lévő is ha van.

2017. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát jó, talán bevállalom :D

Az a bizonyos művelet, amiről szóltál, az a ROM csere lenne?

2017. júl. 2. 18:06
 3/3 Trevor. ***** válasza:
Nyugodtan frissítsd. Bár ha biztosra akarsz menni, olvass utána, hogy nincs-e valami komolyabb bug a legújabb verzióban. Ha van, akkor inkább várj a következő frissítésig.
2017. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!