Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s plus vagy Iphone 7...

Iphone 6s plus vagy Iphone 7 plus?

Figyelt kérdés
Mennyivel másabb a 7 plus a 6s plus-hoz képest? Kamerája tudom hogy jobb de aksi téren? Minél több dolgot szeretnék megtudni róla. Megéri az árát? Mármint árkülönbségbe. Válaszokat előre is köszönöm

2017. júl. 2. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

6s plusom van, nem dicsérném az akkumulátort. Fél óra snapchatezéssel bőven lemegy nálam 20-25%. (Tudom, hogy az az app nagyon fogyasztja az akksit, de egy ilyen telefontól többet várnék). Ezen kívül semmi bajom vele, nagyon szépen fut el minden, soha sem akad, de egy női kézbe szerintem baromi nagy egy ilyen telefon :D

Kijelző is szebb a 7-esnek, akksi is jobb. Innentől tiéd a döntés, hogy megéri-e vagy nem

2017. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) még jöhetnek😅
2017. júl. 2. 21:35
 3/4 anonim válasza:
Soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Ha van lehetőséged mind a két telefont megvenni nem értem minek kell válogatnod. Vedd meg a jobban (7 plus) egyértelmű.
2017. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tud sokkal többet akkor nem venném a drágábbat. Azért kérdezem mert ha kicsi változtatás van a 6s plus-hoz képest akkor nem adok ki annyival többet. De azért köszi a válaszod:)
2017. júl. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!