Android vs IOS?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok, előny & hátrány. (Jelenleg androidost koptatok, szeretném leváltani és kipróbálni az IOS-t, ezért érdeklődnék, hogy mit ajánlatok.)

2017. júl. 2. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Az utóbbi egy-másfél évben azzal van tele a youtube, hogy ios-ről androidra váltanak rengetegen, és úristen hogy tudtam eddig élni nélküle.

Androidosként vagy nagyon imádni, vagy nagyon utálni fogod az ios-t. Az androidhoz képest nulla személyre szabás, ha pedig jelenleg is csúcskészüléket használsz, a teljesítményben nem lesz lényegi különbség.

Hozzá kell tenni, én már attól frászt kapok, ha egy készüléken nincs teljes rendszergazdai jogom mindenre, szóval nekem ez a prioritás (jó most jön az, hogy lehet jailbreakelni, aztán a 'de' után a többi) Én azt mondanám, nem éri meg, de ízlések és pofonok.

2017. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Abszolut egyéni a döntés, ki mit szeret vagy nem szeret.

Ha van érdeklődésed, türelmed és elég ismereted (ami megszerezhető) a magad képére faragni és így akár sikerélményhez jutni akkor Android.

Ha meg akarod venni és problémamentesen (fagyás, lassulás nélkül) használni (olykor korlátokba ütközve és az nem megkerülhető), akkor IOS...

Én nem ismerlek.

Unokám 4-5 évig oda volt az Iphoneért, vett egyet, 1 év után ismét Androidja van..

Mondom, nem vagyunk egyformák elvárásban, saját ízlésre faragásban, türelemben...

2017. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Puding próbája az evés, ahogy szokták mondani. :D

Mielőtt több százezer forintot kiadnál egy új készülékért, javaslom vegyél egy iPhone 4s -t

Arra még jó, hogy hozzászokj az IOS hoz, esetleg tartalék telefonnak se rossz. IOS 9 gond nélkül fut nálam rajta.

Én kb 10E forintért vettem.

Ha tetszik a rendszer, akkor elgondolkozhatsz egy újabb modell vásárlásán. Ha nem, akkor veszel Androidos telefont.


De ha most itt 10 ből 9 ember azt írja, hogy vegyél iPhone-t és te megveszed, majd 1 hét múlva megutálod, akkor egy rakás pénzt dobtál ki az ablakon.

Szokni kell a rendszert, mint ahogy androidnál is.


Android: Rendszergazdai jogok?

Egy átlag felhasználónak mi a bánatnak? Hogy elgányolja a telefont?

Egyébként milyen személyre szabás hiányzik az ios-ból?

Úgy osztom ki a jogokat a programoknak, ahogy nekem tetszik. A rendszergazdai jogokkal megáldott androidon még nem találtam ilyen lehetőségeket. Bár lehet rossz helyen keresgéltem.

Egyébként én is telefon vásárlás előtt állok, mert a 4-5 éves telefonjaimat már ideje lenne lecserélnem. :D

Igaz én se tudok dönteni, hogy milyet vegyek.

Jelenleg egy Motorola G és egy iPhone 4s-em van. :D

A telefonok mai napig remekül működnek, kivéve az aksijuk. Ennyi év után nem is csoda. :D

Amit én kinéztem: HUAWEI, HONOR vagy IPHONE SE.

2017. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Mit nem lehet IOS-el?

Mellettem állt 2 Iphonos, kellett volna egyiknek a másiktól egy kép.

Mondom én: lökd át BT-n! Azt mondják: nem lehet.

Hogyhogy nem, mondom, sok éve Androidosként.

Vagy nem értettek hozzá, vagy tényleg nem lehet, nem tudom.

2017. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet képet átküldeni? Na az tényleg szívás, Akkor miért van a bluetooth rajta? :D Bár én még androidon se próbáltam képet küldeni. Arra ott a Watsapp és tök mindegy hogy hol van az illető. Vagy az se müködik iosnál? :D Nem mintha képet küldözgetnék, de ezzel +1 pont a Honor javára.
2017. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
79%

Szerintem mindkettő nagyon jó, csak valakinek ez, míg a másiknak az jön be. Van pár zavaró korlátozás iOS-en, amikkel ugyan együtt lehet élni, de akkor is wtf érzés. Ilyen például az, hogy nem tudsz simán zenét vagy videót letölteni a telefonra vagy hogy alkalmazásokat is csak az App Storeból lehet telepíteni. Míg androidon gyakorlatilag bármit megcsinálhatsz, akár custom romot is feltelepíthetsz. Most kicsit eltekintve a rendszertől, én azért nem vennék soha iPhone-t, mert nagyon túlárazott. Így inkább veszek androidost, aminek jó az ár/érték aránya.


Azt javaslom, hogy még mielőtt vásárlásra szánnád a fejed, próbáld ki a gyakorlatban is az iOS-t.

2017. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

AirDroppal lehet átküldeni iPhone-ról iPhone-ra az adott fájlt. Hű, de szuper. Ja, csak nem mindenkinek van Almás telója, és ilyenkor van baj.


A többek (lásd #1, #2, #3-as) teljesen összefoglalták a dolgot. Ha csak kipróbálni szeretnéd az iOS-t, akkor nézz használtan 4S-t, 5-öt, vagy 5S-t, már elég jó árban megtalálod őket. Kipróbáláshoz bőven jók.


https://www.youtube.com/watch?v=38gg1H4NVd8

Androidon ezzel a módszerrel könnyen kipróbálhatod az iOs-t. :)

2018. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!