Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5, Huawei P10...

Samsung Galaxy A5, Huawei P10 Lite vagy LG Nexus 5x-et érdemesebb jelenleg venni?

Figyelt kérdés
A személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. A kamera elég, ha átlagos (persze elfogadható legyen), ne legyenek rendszeresen nagyobb lagok, hangszóró és mikrofon is legyen tűrhető.

2017. júl. 3. 04:27
 1/10 Trevor. ***** válasza:
80%

Gondolom a 2017-es A5-ről van szó. Ezek közül szerintem az a legjobb, de inkább Honor 8, alig drágább.


Nexus 5X-et ne vegyél. Nekem volt több, mint fél évig, de eladtam és vettem helyette egy Xiaomi Redmi 4 Prime-ot. Jobban meg vagyok elégedve a mostanival.


A 3 legnagyobb bajom az N5X-el: kevés ram, nem bővíthető tárhely és gyenge üzemidő. Alkalmazások között gyakorlatilag nem lehetett újratöltés nélkül váltani, böngészőben is ha nyitottam egy új lapot és fél perc múlva visszamentem az előzőre, akkor egyből újratöltődött. A kevés tárhely miatt nem tudtam zenéket tárolni a telefonon, muszáj volt Spotifyt használnom és netet venni hozzá. Az akksival az volt a gond, hogy nap közepére le tudott merülni, így powerbank nélkül nem mentem sehova. És akkor ott van még a bootloop veszélye is.


Ezeket leszámítva nagyon jó volt a teló. Gyors, szép képet adott a panel és a kamerája a mai napig ott van a legjobbak között, átlag felhasználónak nem kell jobb képminőség, mint amit a Nexus 5X tud.


Ezek után nem tudom ajánlani a telefont, helyette Samsung Galaxy A5 2017, de inkább Honor 8. Mindkettőt fogtam már kézbe és nagyon jó telefonok, de a Honor 8 jobban megéri az árát.

2017. júl. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül az A5-öst venném.
2017. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a P10 Lite messze a legjobb közülük!
2017. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 A5 2017
2017. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat és igen, a 2017-es változatra gondoltam.
2017. júl. 3. 21:16
 6/10 anonim válasza:
41%
P10 lite ezek közül a legjobb és ne aggódj a Huawei márka miatt mert nekem is az van és nagyon megbízható !!!!!
2017. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%
P10 Lite, nagyon jó minőségű telefonokat gyárt a Huawei és nem is maga a márkáért fizetsz. Kevesebb gyermekbetegségei is vannak, mint a legtöbb Samsungnak (tapasztalat)
2017. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Huawei egy kínai, olcsó, gyenge márka. Nekem fél évig volt P8 Lite, lefagyott mint az állat, csiga lassú volt, és lemerült hamar, kidobált az alkalmazásokból. Gyűlöltem használni. Azért vettem mert azt mondták megbízható a Huawei, de nagyon nem az. Soha többet Huawei, és senkinek nem ajánlanám, még a rosszakaróimnak se.
2017. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta kaptam egy Samsung A5 2017-et, fél éve van meg, IMÁDOM, annyira megváltás a Huawei után... A fél év alatt még egyszer nem fagyott le, soha nem dobott ki az alkalmazásokból, gyönyörű Amoled a kijelzője, gyönyörű képeket készít. Samsung Forever!!
2017. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Hát ha az ember valami nagyon gagyi sufni gsm-ből vesz telefont, akkor nem csoda, hogy csak szív vele, vagy ha véletlenül kifog egy gyári hibás darabot, ami viszont kivétel nélkül akármelyik márkánál becsúszhat véletlenül, de attól még nem kell az egész márkát általánosítani, alapjába véve akkor is nagyon jó minőségű telefonokat csinál a Huawei! Nekem is az van (P7), amit 2,5 éve használok, és semmi bajom vele, stabil, látszik hogy nagyon jól van optimalizálva a rendszere, csupán az elavultsága miatt érett meg a cserére! Jó, mondjuk velem is megesik, hogy netezés közben csak úgy magától spontán kilép a böngészőből, de aztán rányomok a böngésző ikonjára, és ugyanott, ugyanonnét azonnal folytatni tudom a dolgot, mindössze néhány másodperc kiesés az egész, és ezt is a rengeteg napi szintű gyötrés után is csak az utóbbi 3-4 hónapban kezdte el, és nagyon ritkán csinálja!
2017. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!