Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a5 2017 vagy a...

Samsung galaxy a5 2017 vagy a huawei p9 a jobb?

Figyelt kérdés
melyik a jobb telefon és miért ?

2017. jún. 21. 20:07
 1/2 Trevor. ***** válasza:

Hasonlók. Valamiben az A5, valamiben a P9 jobb: [link]


De egy Honor 8 jobban megéri.

2017. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kinek melyik. Nekem volt Huawei P9-em, nem tetszett. Nem volt rossz, de nekem személy szerint nem jött be. 5 napig volt nálam, majd adtam is el. Utána vettem egy használt S7 Edget, amivel már tökéletesen elégedett vagyok. Teszi a dolgát, átlátható, nincsenek felesleges buta funkciók, gyorsabban feltölt, szebb a kijelző, vízálló stb stb. Nekem a Samsung jobban bejön, sokkal.


Na már most, tudom, hogy az A5 2017 és az S7 Edge nem egy kaliber, de hasonló a kezelőfelületük (ami szerintem tök jó, átlátható, egyszerű és esztétikus), mindkettő vízálló, mindkettőben Amoled kijelző van, mindkettő gyorsan feltölt, mindkettőbem ugyanott van az ujjlenyomatolvasó (szerintem nagyonis jó helyen, mert így akkor is fel tudom oldani a készülékem, ha az asztalon fekszik) stb. A sebességen és a kamerán kívül igazából nem is nagy a különbség. Ezért én az A5-öt venném.

2017. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!