Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 7-et vagy Samsung...

Apple Iphone 7-et vagy Samsung Galaxy S8-at érdemesebb vásárolni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

https://www.youtube.com/watch?v=9zhVNvC9ohg :)

Szerintem mindenképp s8.

2017. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iphone 7
2017. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
100%
Amelyik jobban tetszik.
2017. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik rondább mint a másik. (Ez csak vélemény)

De az almás teló egy fokkal rondább...


De leginkább egyik sem. De ez én vagyok.


Javaslom nézz utánna mit tud a 2 teló, és döntsd el neked melyk kell jobban.


Véleményem szerint az android kevésbé bekorlátozott rendszer...

2017. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te utolsó, mindjál már nekem egy telefont, ami nem ronda, kérlek... :)


Kérdező:

S7-et használok, elégedett vagyok, biztos vagyok benne, hogy az S8 legalább ennyire jó...


Aki iPhonet használ, szintén meg van elégedve vele általában, szóval biztos jó lehet. Engem is érdekel valamennyire, meg tetszik is, de számomra a bővíthetőség hiánya kizáró ok. De lehet, hogy majd egyszer beadom a derekam, és megpróbálom, igazán kiváncsi vagyok, mit szeretnek benne annyian. Viszont a Droiddal is tökéletesen elégedett vagyok. Nem szaggat, gördülékeny, mindent gyorsan csinál, és mindenre alkalmas, amire szükségem van :)

2017. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha eddig az Apple ökoszisztémát használtad, akkor az iPhone7 -ekkor ugyanis minden úgy marad, ahogy megszoktad. Ha Androidos mobilod volt, akkor egy iPhone esetén mindent kezdhetsz elölről, új accounttal. És természetesen ugyanez vica versa...

Amennyiben még egyiket sem, akkor azt válaszd, amelyik jobban megfelel a felhasználói szokásaidnak. Ha elég, amit az iOS nyújt és ragaszkodsz ahhoz, hogy ezt a keveset mindig ugyanolyan jó minőségben nyújtsa, akkor iPhone. Ha inkább a szabadságot választod, a nagyobb tudást, de ezzel együtt a nagyobb felelősséget, akkor az Android a te világod.

A magam részéről úgy vagyok vele, hogy szerintem a kettő közül egyik sem éri meg, de te döntesz.

2017. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
APPLE
2017. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!