Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri akai telefont venni?

Megeri akai telefont venni?

Figyelt kérdés
Kineztem eggyet a pennyben 14-ert de nem tudom ennyiert jo-e
2017. júl. 3. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem jó. ennyi pénzért inkább olyan okostelefonnak csúfolt valamit lehet kapni, ami inkább az agyára megy az embernek, mert még az alapfunkciókra is nehezen alkalmas.


nem tudom pontosan, milyen telóról lehet szó, de gondolom a procija gyenge, a ram kevés, és így már el is vérzett. nem tud egyszerre 2-3 alkalmazást megnyitni, de közben ha mindet bezárt állapotból nyitja meg az ember, egy örökkévalóság, míg betölti.

2017. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem éri meg!!!

Ha olcsón akarsz okostelefont, akkor HomTom-ot nézz magadnak. Itt tudsz jó áron hozzájuk jutni:

[link]

A másik - itt néz még körül, hátha jó áron hozzá tudsz jutni egy jó (?) okostelefonhoz:

[link]

2017. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
lényeg, hogy a 2 GB RAM alap legyen, mert már az 1 GB is gyengécske.
2017. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!