Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Apple készüléket vásárolok...

Ha Apple készüléket vásárolok (jelen esetben egy iphone 6s-et szeretnék) akkor azt csak hivatalos Apple partnercégnél érdemes venni vagy bármilyen GSM boltban vagy telefonkereskedésben megvehetem?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki elmagyarázná hogy hogy működik az Apple garancia mert mindenhol mást írnak. Valahol 1+1év valahol 1+2 év valahol csak 1 év és valahol nem írják oda hogy apple garancia melyiket válasszam?

2017. júl. 3. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Legjobb a saját Apple bolt..Istyle,GSMet felejtsd el örökké...ha használtat akarsz akkor GSM de nem ajánlott..

A hivatalos helyen kicsit drága..vagy Auchanokban is lehet venni...

2017. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a T-mobilban vettem. A jelenlegi csomagom miatt 50 ezer forint kedvezménnyel tudtam megvenni.
2017. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha előfizetéses vagy akkor szolgáltatónál érdemes mert ad rá kedvezményt.
2017. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!