Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE vagy Huawei P9 LITE...

Mahak temo kérdése:

Iphone SE vagy Huawei P9 LITE 2017?

Figyelt kérdés
Nemrégiben elhatároztam hogy új telefont szeretnék mert régi készülékem mára eléggé elavult. Kerestem éjjel nappal és abban az ár kategóriában ami nekem megfelelne ezt a kettő telefont találtam. Viszont nem igazán tudom eldönteni hogy melyik a jobb. Eggyik dolog ami nekem kell az SE-ben van meg a másik meg a P9 lite-ban. Fontos a kamera vagyis szinte biztosan a SE-t mondanám de az akkumlátor élettartama is fontos szempont. A TI éleményeteket szeretném kérni hogy melyiket látjáok jobbnak. Kérlek segítsetek!

2017. júl. 3. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mondanám, hogy a Huawei rossz képeket csinálna, és szerintem ár-érték arányban is sokkal jobban megéri! Huawei
2017. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Iphone SE-nek pont a kamerája nem nagy durranás, úgyhogy ezen a téren is, inkább Huawei P9 LITE 2017.

Bár abból az árból, már egy vernee Mars is kitelne: [link]

Iphone SE-t meg csak akkor érdemes venned, ha kompakt méretű okostelefonra vágysz.

2017. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszokat! Szerintem a P9 Lite 2017 lesz, bár még nekem az is szempont hogyha elromlik vagy esetleg eltöröm (egy igazi telefongyilkos vagyok, fél évente török totálkárosra egy telefont) akkor mennyi a javítás... de szerintem kitartok a P9 mellett. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
2017. júl. 8. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha telefongyilkos vagy, akkor főleg a Huawei, mert olcsóbb, így kevesebbet buksz rajta (anyagilag)! :D
2017. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Iphone SE
2017. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!