Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a Google PLAY...

Miért nem megy a Google PLAY áruház?

Figyelt kérdés

Error retrieving information from server [RH-01]


Retry gomb


ROM frissítés után lett ez, kínai mobil, stock firmware.


idő jól van beállítva, gmail fiókkal be vagyok jelentkezve a telefonon


ha a webes felületen böngészőből lépek be, az áruházba hogy telepítsek alkalmazást, azt írja, nincs társított eszköz...

pedig be van kötve a telefon a play áruházba meg a gmail accounthoz is.


A ROM frissítés a hiba, google play webáruház cahce törölve, úratelepítve, a Google play services szintén cache törölve, újratelepítve.


Mi lehet a hiba és hogyan lehet megoldani?


Akinek volt hasonló és meg tudta oldani az válaszoljon pls. elolvastam már minden habiszti beSEOzott netes megoldást, egyik sem sikerült.



2017. júl. 6. 11:33
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Nem nagyon van más megoldás, minthogy a teló típusához, a firmware verziójához passzoló gapps csomagot teszed fel. Ez nekem is guglizás lenne.

Ha a készüléknek van oldala az XDA Developers honlapján, akkor nagy eséllyel ott találsz passzoló gapps csomit is.

2017. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!