Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most, hogy már megjelent, mi...

Most, hogy már megjelent, mi a véleményetek a OnePlus 5-ről?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 évre vennék majd mobilt a közeljövőben, télen vagy valamikor az ősszel, szerintetek egy megérős vétel lenne?


És mi volt az a mizéria a kijelzőhibával egyébként?



2017. júl. 8. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jelly scroll bugról beszélsz, az szoftveres bug, jó eséllyel orvosolni fogják a frissítésekben.

Egyébként nagyon megéri, bár küldőre nekem személy szerint nem tetszik, tény, hogy eszméletlen jó telefont raktak össze minden más szempontból.

2017. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

A 8 GB ram az 175 ezer.

Én keveslem az akksi kapacitását, a többi része nagyon jó lehet.

2017. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Nekem 3T van, de nem vennék még egyszer Oneplust.


Nekem 2x elromlott benne a rezgőmotor, másodjára ki sem javították és összekarcolt kijelzővel kaptam vissza szervízből. A Support meg katasztrófa, nem segítettek kezelni a helyzetet. Nagy kár, mert kisebb hibákat leszámítva egy nagyon jó telefon lenne.


Én inkább vennék Samsungot vagy Huaweit ha most vennék. Jobb a kamerájuk, van hazai támogatás, ráadásul az Oneplus megjelenés után végig tartja az árát, az itthoni telefonok ára meg szépen megy lefelé és szolgáltatói akciókkal egész olcsón meg lehet őket szerezni.


Legutóbb P10 volt a kezemben, kompaktabb mint az OP, kézbe illőbb és baromi jó a Leica kamera.

2017. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Nekem meg egyszer éppen egy Samsungom halt meg, erről ennyit. Minden mobil esetén belefuthatsz hibákba. Az itthoni támogatás nem sokat ér, a szerviz mindenhogy szar. A Huawei még tervben volt, láttam is már én is élőben működés közben, de nem nyűgözött le.

2017. júl. 8. 19:49
 5/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Te kérdeztél véleményt, én leírtam.


Engem kiábrándított hogy egy 160+ ezres (128GB-s) telefon 2 hónap után hibás és karcos lesz és gyakorlatilag 10 ezreket bukok azonnal az árán.


Persze mondhatom azt hogy a szerviz szart nem ér. De két dolog miatt vettem OP-t. Jó ár érték arány és garancia. Ha tudom hogy a 2 éves garancia a valóságban 2 hónapot nem ér, akkor simán vehettem volna eggyel jobb telefont használtan, vagy ugyanilyet 30 ezerrel olcsóbban.


Ráadásul amit mondtam, hogy az OP elég fix áron fut, ezzel szemben a többi telefonnak elég szépen le tud menni az ára fél év alatt.


Viszont ha ezeket félreteszem, akkor maga a készülék egy jó telefon. Nekem 3T van, az üzemidő szerintem nagyon jó, 1 napot még aktív használattal is kibír, a gyors töltés tényleg gyors, 10 percre felteszed és még fél napig nem kell aggódni hogy lemerül. A kijelző nem rossz, bár lehetne magasabb fényereje. A tárhely hatalmas, 2 kártyás kivitel. Ezek az 5-ben mind fejlődtek. Mindamellett a másik legjobb a sebesség és a tiszta android, konkrétan semmi nem volt feleslegesen rá telepítve, alap Google cuccok és ennyi.


Másik, személyes gondolatom, hogy az 5,5" baromi nagy. Az 5,2" sem sokkal kisebb, mégis sokkal kézbe illőbb, kezelhetőbb, de számomra az ideális 4,7-5" között lenne.

2017. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Elfogadom a véleményed, de azért elállni egy vásárlástól, mert egyszer belefutsz egy hibás telefonba, szerintem felesleges, mert bármely gyártónál előfordulhat galiba.

2017. júl. 8. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!