Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni az iPhone-ra a facebook messengert? (41/N /okostelefon-analfabéta)

Figyelt kérdés
Jelenleg simán, böngészőből használom a facebookot, így elég macerás a cset használata. Ha rányomok a messenger telepítésére, akkor kiírja, hogy iOS 8.0 vagy újabb verziója szükséges, aminek a telepítését, frissítését el is indítottam, de így sem akarja a messengert. Ugyanezt írja ki. Miután elindítottam a frissítést erre az iOS-ra, lett egy új ikonom a menüben Updaty néven, de tovább nem jutok.
2017. júl. 8. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen iphone-od van?
2017. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
4-es
2017. júl. 8. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Hű, van egy rossz hírem. IOS 8 az nem letölthető sima 4-es iphone-ra.
2017. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket nézd meg:


[link]

2017. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ok. Azt nem tudtam eddig, hogy az iOs az maga az operációs rendszer. Nem nagyon értem, tehát ha egy másik eszközről a saját ID jelszavammal jelentkezek be, akkor utána folytatja a saját telefonomon?
2017. júl. 8. 18:31
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és a másik eszköznek szintén iPhone-nak kell lennie? vagy bármilyen okostelefon elég?
2017. júl. 8. 18:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ios az az iphone-ok operációs rendszere, iphone 4 az jópár éves készülék, azóta kiadtak még kb 6 újabb modellt.


Jelenleg IOS 10-nél tartunk. Az iphone4-re IOS 7 a legmagasabb letölthető operációs rendszer.


A facebook messenger app egy folyamatosan frissülő alkalmazás, az új funkciókhoz a legújabb IOS kell neki (és újabb készülék).


Van apple id-d, amivel tudsz programokat letölteni az app store-ból?

2017. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen van. De közben olvasgattam a kommenteket abból amit küldtél, már nem is vagyok biztos benne, hogy szeretném ezt a készüléket frissíteni. Mellékes, hogy én soha nem is akartam ilyent, csak azért akartam a messengert, hogy a férjemmel könnyebben tudjunk kommunikálni, mert ő mist külföldön él és dolgozik. Igazából csak az ingyenes hívás miatt lett volna jó, mert írni így is tudunk egymásnak. Nincs erre más módszer? PC-n valamiért nem működik a hívás funkció a cseten. Megszakad.
2017. júl. 8. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy adott iphone ID az egy adott készülék névjegye. Másik iphone nek másik ID je van ( mint ahogy az én személyi igazolványomat sem használhatod te.) Az iphone 4 gyenge a facebookra.
2017. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha neki is iphone-ja van (és van mobilnete/wifije), facetime használható ingyenes hang- illetve videóhívásokra iphone-iphone között. (meg még ipad-iphone-mac készülékek között is)
2017. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!