Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani androidra jó...

Tudtok mondani androidra jó PVP játékot?

Figyelt kérdés
Ahol nem kell az embernek a játékra költenie ahoz, hogy viszonylag normálisan és viszonylag kompromisszum nélkül lehet fejlődni? Tehát nem ilyen pénzéhes PVP játék.
2017. júl. 8. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Szóval olyan játék, amiben van pvp?

Mégis kivel akarsz pvp-zni? Barátokkal vagy más online játékosokkal?


Amúgy nem sok olyan játék van, ahol ne lenne jelen a p2w. :) Főleg mobilos téren.

Ha ajánlhatok, akkor a fizetős játékoknál nézelődj! Ott általában előre elkérik a pénzt a játékért, de cserébe a játékban nem kell mindenért fizetned, hogy élvezhesd.


Na de pár játékot is mondjak.

Zenonia

Dungeon Hunter

Order & Chaos

2017. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

PES 2017

Vainglory

Modern Combat 5

2017. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Smittes ***** válasza:
UFC mobile-al csörgetek és személy szerint nagyon szórakoztatónak tartom. Annyi hogyha szeretnél benne komoly szinteket elérni akkor azért sokat kell játszanod.
2017. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Olyanra gondoltam, ahol ingyen töltöm le, majd további ráfizetések nélkül is élvezhető. :D És real time PVP. De megnézem amiket küldtetek. :)
2017. júl. 8. 19:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Humm, most töltök le egy battle of warship nevezetű játékot. Arról vélemény valakinek? :D huh, ennyi játékot sokáig tart kipróbálni. :D
2017. júl. 8. 19:40
 6/10 Alex Fly ***** válasza:

Kérdező: nem kötekedni vagy beszólni akarok, de az általad említett kritériumokkal nem hinném, hogy találnál.

Sem az app, sem a szerver oldali program kifejlesztése nem tíz fillér. Az infrastruktúra fenntartása is költségekkel jár. Senki nem fog egy csomó pénzt, időt, szakértelmet és erőforrást beleölni olyasmibe, amiből csak kiadásai lesznek. Valakinek állnia kell a cechet; és ez a valaki általában az, aki igénybe veszi azt. Vagy eleve fizet a játékért, vagy havi előfizetés kell, vagy játékon belül kell fizetni azért, hogy továbbjuthass, esetleg félpercenként reklámokat fog megjeleníteni...

2017. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vaingloryra, PESre nem kell, de lehet kolteni penzt. Jatszottam mind a kettovel, a vaingloryban gyorsabban lehetnek meg a hoseid, es vehetsz skineket ha koltesz ra. PESben van energy rendszer, de ha online meccseket jatszol mas jatekosok ellen, akkor az nem fogyasztja, csak az event, campaign. Ha okosan jatszol, nem lesz problemad abbol, hogy nem akarsz ra kolteni... En se teszem.

Mind a ketto real time.

2017. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom utolsó, régebben rengeteget játszottam az Asphalt8-al, azon is volt multi és a játék is qrva jó, ingyen töltöd le, és a továbbiakban sincs szükség rá költeni, hogy viszonylag normálisan lehessen fejlődni.

Csak miután a játék túllépte a 2GB-ot így alacsonyabb tárhelyet igénylő játékok után néztem.

2017. júl. 8. 21:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagyis nost már nem utolsó, hanem utolsó előtti. :D
2017. júl. 8. 21:43
 10/10 anonim válasza:
Sniper vs thieves
2018. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!