Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a telefon ami neken...

Treblemaster kérdése:

Melyik az a telefon ami neken kell?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Samsung galaxy A5 (2016) birtoklója vagyok.Nagyon de nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal viszont van egy problémám vele.Nem játsza le semelyik videólejátszó programban a full HD (1080p) 60 FPS videókat.Melyik lenne az a telefon anelyik csak annyival tud többet a jelenlegi A5 (2016)-omhoz képest hogy az le tudja játszani az ilyen videókat.Ha lehet ugyanúgy SAMSUNG telefont ajáljatok kérlek.

2017. júl. 8. 17:21
 1/4 anonim válasza:
Mi az az árkategória ami kell neked?
2017. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
VLC se játsza le?
2017. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ára körülbelül annyi legyen mint amilyen telefonom nekem is van.Kijavítom a kérdést a youtube nem játsza le a full HD 60 FPS videókat és nekem erre szükségek lenne
2017. júl. 9. 07:53
 4/4 anonim válasza:
De nemértem ez a telefon hogy nem tudja lejátszani :D Mert nekem a 20ezres 4éves tabletem is letudja de szerintem vedd meg a 2017es verziót az biztos le tudja játszani
2017. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!