Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Stabil telefont keresek?

Stabil telefont keresek?

Figyelt kérdés

Először nézegettem az iphone 6s-t de aztán rá kellett jönnöm, hogy nem adok ki annyit még használtan se egy telefonért. Az androidos fejlődésről kicsit lemaradtam, mert most windowsom van, de már nem kellene még egyszer.

Még mikor a xiaomit még csak kínából lehetett rendelni, már akkor szemezgettem vele, és most egy Xiaomi Redmi 4X-t néztem ki. Még mit tudnátok ajánlani?

Igények:

-bug nélküli

-fél év után ne lassuljon be

-legyenek rá mindig frissítések javítások

-2 év szoftverfrissítési támogatottság

-40e körül 50e alatt



2017. júl. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nokia megfelelő lenne, mint stabil telefon.
2017. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aggaszt a 2gb ramja, mivel az androidnak mindig is nagy éhsége volt. Nem vagyok nagy játékos, de előszeretettel használom a "szociális" appokat mint a messenger, whatsapp, spotify, skype, youtube stb. olykor ugrálva közöttük
2017. júl. 8. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs az első kettőt nem akartam elküldeni , de már mindegy. Lehet válogatni.
2017. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha homtom és xiaomi között kell választanom akkor biztos xiaomi, egyébként köszi :)
2017. júl. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!