Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér vagy fekete iphone se?

Fehér vagy fekete iphone se?

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 18:24
1 2
 11/16 Alex Fly ***** válasza:
Ahogy írod. Fehér és fekete iphone se kellene...
2017. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz pénze rá XDDDDD

Vicces hogy ezt mondod.

Itt vagyok androiddal (Regen SE-m volt) ami 2x többet ér mint az SE-d,hugomnak SEje van anyámnak is, Apának meg Ip7.

Aztán leírom a véleményemet az SEről ami nem feltétlen jó és a válaszod erre az h. csak azért mondom mert sose lesz pénzem rá... Nem az, hogy megfogadnád a tanácsom.

2017. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen kis nyomoronc (mert nem vagy más..)

Ha belebüfögöd a nagyszerű kérdésedbe, hogy AJÁNDÉK lesz, akkor talán más kommenteket kapsz, mert nem tekintünk rád úgy, mint egy faékre.. hasonló egyszerűség van kettőtök között...

Aztán jöhetsz ide picsogni, hogy mennyi pénzed van, de tudod mit millerkém, élek az ajánlattal, vegyél nekem 2 db ájfont, köszipuszi.


üi: részletre bárki tud ájfóónt venni, szóval ne szállj el magadtól plíz.

2017. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nekem is fehér (gold) se-m van. Egyáltalán nem gáz fiúként, a teljesítményével pedig maximálisan meg vagyok elégedve. 19/F


ui: Aki "menőzésből" vesz iPhone-t, az igen ostoba és beszűkült látókörű ember szerintem. Nem értem, hogy egy telefonnal hogy lehet menőzni egyáltalán, ez csak nekem nonszensz?

2017. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amelyiket szeretnéd! Magadnak veszed és nem másoknak!
febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Magadnak veszel telefont és nem másnak. De ha engem kérdezel akkor a fekete.
febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!