Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha ellopták...

Mit lehet tenni ha ellopták az IPhone 7 Plusomat és az iCloud offline módban van?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 22:33
 1/3 A kérdező kommentje:
70% on volt amikor ellopták, és már írtam üzenetet Elveszett módban
2017. júl. 8. 22:39
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Kiszedték a sim-et és kikapcsolták a készüléket. Ha be volt kapcsolva a find my iphone, akkor csak alkatrésznek tudják használni - ha ez vigasztal téged.
2017. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A rendőrségen voltál már? Ha biztos vagy benne, hogy lopás volt, akkor menj be és tegyél feljelentést. Ha nem is vagy benne 100%-ig biztos, de erősen lopásra gyanakszol, esetleg tipped is van, hogy hogyan történt stb., akkor is menj be mert egy próbát megér. Rá akarnak majd beszélni, hogy biztosan csak elhagytad valahol mert ha felmerül, hogy szó sincsen bűncselekményről, akkor ők már meg is szakítják a folyamatot, hiszen te voltál a béna, így jártál... Állítólag kikapcsolt állapotban is be tudják mérni cellainformációk alapján, bár itt az oldalon is olvastam hasonló véleményeket, miszerint az nem lehetséges...nem tudom, nem értek hozzá. Mindenesetre a rendőrségre érdemes bemenni mert ők tudnak neked segíteni, de ez a körülményektől is függ (mennyire tudod pontosan elmesélni a történteket és egyáltalán hogyan, hol történt a lopás). Nemrég nekem is ellopták a telefonomat (iphone 6s) és a rendőrök két nap alatt megtalálták, szóval van rá remény. Egyébként mivel ez egy új telefon nem hinném, hogy aki elviszi ő rögtön szét akarná kapni alkatrésznek, sokkal esélyesebbnek tartom, hogy valaki saját használatra nyúlja le vagy esetleg meg akarja próbálni eladni.
2017. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!